Justyna Lubas

i

Autor: AKPA

POWIEDZIAŁA TAK

Justyna Lubas wzięła ślub. Kto jest jej wybrankiem? Tego dnia wyglądała jak księżniczka!

2024-05-13 13:18

Justyna Lubas, która przez lata była wokalistką zespołu „Top Girls” powiedziała sakramentalne TAK! Niesamowicie lubiana gwiazda sceny disco polo stała się mężatką i rozpoczęła nowy etap w swoim życiu. Kto jest jej wybrankiem? W sukni ślubnej wyglądała jak prawdziwa księżniczka!

Kim jest Justyna Lubas, wie każdy fan disco polo. Piękna i lubiana artystka, która przez lata była jedną z trzech wokalistek zespołu "Top Girls" postanowiła zmienić swoje życie. Jakiś czas temu wybrała ścieżkę solo i zaczęła pracować w branży muzycznej na swoje nazwisko. Teraz w jej życiu zaszła kolejna zmiana, a mianowicie zmiana statusu z panieństwa do małżeństwa! Justyna Lubas wzięła ślub, a cała ceremonia wyglądała jak z bajki. Gwiazda postawiła na tradycję i celebrowała ten piękny dzień w kościele, a później podczas weselnego przyjęcia. Wcześniej jednak pod jej rodzinnym domem pojawiła się orkiestra, a muzyka wybrzmiała na świeżym powietrzu na żywo! Wokalistka na tę wyjątkową okazję wybrała przepiękną suknię ślubną w której wyglądała jak prawdziwa księżniczka! Na jej ramionach delikatnie opadały rękawki, a z tyłu zwisał długi welon.

ZOBACZ TAKŻE: Disco Polo na Pierwszej Komunii Świętej w kościele przeszło do historii. Ten występ zszokował internautów!

WYWIAD JUSTYNA LUBAS

Justyna Lubas wzięła ślub! Kto jest jej mężem?

Justyna Lubas wyszła za mąż 11 maja 2024 roku. Uroczystość przyciągnęła nie tylko bliskich artystki i jej ukochanego, ale także przyjaciół z branży muzycznej. W tym pięknym dniu z Justyną Lubas byli między innymi zespół Magik Band, który zapewniał muzyczną oprawę wesela, a dodatkowo goście mogli zobaczyć na żywo występy zespołów takich jak Diadem, Focus, czy też Raider. Na weselu obecny był także Adam Konkol z zespołu Łzy, a kilka kadrów z tego wyjątkowego dnia pojawiło się w social mediach. Kim jest mąż Justyny Lubas? Artystka trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy, więc na próżno szukać informacji o jej drugiej połówce. Spoglądając na jej zdjęcia i kilka kadrów ze ślubu widać, że jest bardzo szczęśliwa, a to przecież najważniejsze! Justynie Lubas życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!