kiedyś i dziś

Tak dawniej wyglądał Dawid Narożny z Pięknych i młodych. Pamiętacie, że kiedyś nosił okulary?

2024-06-10 15:22

Zaczynał przygodę z muzyką u boku pierwszej żony, a dziś tworzy nowy rozdział w życiu jak i na scenie ze swoją drugą żoną Joanną. Czy wiesz, że kiedyś Dawid Narożny nosił okulary? Przez lata artysta zmienił styl i zrzucił nawet parę kilogramów! Mamy jego zdjęcia z czasów "Must Be the Music. Tylko muzyka".

Fani disco polo znają bardzo dobrze zespół "Piękni i młodzi". To właśnie ta grupa od lat dostarcza im tanecznych hitów, które idealnie wpasują się w imprezę weselną, ale także na grilla ze znajomymi. Co ciekawe, zespół został założony w 2010 roku przez Magdalenę (dawniej Wolińską) i Dawida Narożnego, a dwa lata później dołączył do nich Daniel Wilczewski. Początkowo grupa koncertowała tylko i wyłącznie na weselach, jednak później postanowili pójść na całość i w 2013 roku wydali teledysk do piosenki "Niewiara", która okazała się totalnym hitem. W 2014 roku postanowili pójść krok dalej i we trójkę zgłosili się do programu Polsatu "Must Be the Music. Tylko muzyka". Po udziale w muzycznym show ich kariera nabrała tempa, dlatego nic dziwnego, że stali się najpopularniejszym zespołem w branży disco polo.

ZOBACZ TAKŻE: Topky czy Top Girls? Zgadnij kto śpiewa te piosenki! QUIZ

Magda Narożna jest w tragicznej sytuacji zdrowotnej. Prosi fanów o pomoc

Dawid Narożny z "Pięknych i młodych" kiedyś i dziś

Schodki w zespole "Piękni i młodzi" zaczęły się w 2019 roku. To właśnie wtedy Narożni poinformowali o swoim rozwodzie, przy czym zapewnili, że rozpad ich małżeństwa nie będzie miał wpływu na działalność zespołu.Niestety wszystko zmieniło się na początku 2020 roku, kiedy to po głośnej aferze wykluczono z grupy Dawida Narożnego, a jego miejsce zajął Daniel Biczak. W lutym 2023 roku Dawid Narożny poinformował o założeniu własnego zespołu o nazwie "Piękni i Młodzi" w składzie ze swoją nową żoną Joanną Narożną jako DJ-ką.

W naszej galerii poniżej znajdziesz zdjęcia Dawida Narożnego sprzed lat. Tak kiedyś wyglądał artysta "Pięknych i młodych". Na nosie okulary, całkiem inny styl ubierania i dodatkowe kilogramy, po których dziś nie ma ani śladu. Ta metamorfoza robi wrażenie!

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Narożny zagrał na przyjęciu weselno-komunijnym u Rutkowskich. Show czy przesada?