Skolim, Młody Skolim

i

Autor: AKPA, screen z TikTok/@@dawid_latino_offi

młody skolim

Szok! Najmłodszy sobowtór Skolima wydał piosenkę. Król latino ma konkurencję?

2024-06-13 16:37

Na oczach wszystkich fanów Skolima wyrasta jego konkurencja. Tak dobrze czytacie. "Młody Skolim", bo tak też nazywa siebie nastolatek w sieci, mocno upodobał sobie króla latino i już nie tylko próbuje śpiewać jego piosenki, ale nawet sam debiutuje. Chłopak wydał swój własny kawałek, który szaleje w sieci i zbiera pozytywne opinie. Skolim ma się czego obawiać?

Będzie hot? Coś czujemy, że tak! Skolim jest bezapelacyjnym królem latino, który w szybkim tempie oczarował fanów disco. Wszystko zaczęło się od piosenki "Wyglądasz idealnie", która miała swoją premierę 19 maja 2022 roku. Numer w szybkim tempie zdobywał ogromne wyświetlenia i uplasował się na karcie YouTube na czasie. Dziś, dwa lata od premiery numer notuje ponad 191 milionów odsłon i coś czujemy, że ten licznik będzie piął się ku górze. Z każdą kolejną piosenką Skolim stawał się coraz sławniejszy, a jego grono fanów szybko się powiększało. Jednym z prawdziwych fanów artysty stał się nastoletni Dawid, który musiał być na prawie każdym koncercie swojego idola. Potem zaczął ubierać się tak jak on, aż w końcu opanował do perfekcji naśladowanie charakterystycznych ruchów gwiazdy. Dawid szybko został okrzyknięty "młodszą wersją Skolima" i co ciekawe teraz sam debiutuje. Twórcy hitów takich jak "Zarąbista Para", "Farbowany Włos" oraz "Halo Księżniczko" zainteresowali się nastolatkiem i postanowili pomóc mu przetrzeć pierwsze szlaki w branży muzycznej.

ZOBACZ TAKŻE: Zanim został sławny był zwykłym studentem. Gdyby nie kariera Skolim miałby takie wykształcenie!

Skolim - Koncert na patelni | Radio Vox FM

Młody Skolim z muzycznym debiutem

Kto by pomyślał? Skolim ma prawdziwą konkurencję! W jego ślady poszedł Dawid, nastolatek który jest jego wiernym fanem. Chłopiec pojawiał się na wielu koncertach króla latino razem ze swoją mamą, aż w końcu zaczął się ubierać tak jak on, a nawet naśladował jego ruchy sceniczne. Wszystko było publikowane na TikToku, aż w końcu Alek z formacji Menelaos i Levelon wzięli go pod swoje skrzydła i pomogli mu wydać piosenkę. Numer nosi tytuł "Hot hot hot" i ma bardzo podobne brzmienia do numerów króla latino. Myślicie, że Skolimowi spodoba się taki obrót akcji? Artysta zna bardzo dobrze swojego najmłodszego fana i już nie raz zapraszał go na scenę i robili sobie wspólne pamiątkowe zdjęcia. Co ciekawe do numeru "Hot hot hot" ma powstać także teledysk, jednak póki co nie jest znana jego premiera. Czekacie z niecierpliwością?

ZOBACZ TAKŻE: Rozpoznaj piosenkę Skolima po kadrze z teledysku i sprawdź czy jesteś mistrzem! QUIZ