disco polo

Danuta Martyniuk ma poważny problem ze zdrowiem? W sieci pojawiło się niepokojące nagranie

2024-02-15 14:43

Danuta Martyniuk nadszarpnęła swoje zdrowie? Na to wskazywałoby najnowsze nagranie, które pojawiło się w sieci. Na filmie możemy zobaczyć, że żona Zenka Martyniuka nie jest w najlepszej formie, a wszystko w dodatku w chwili, gdy powinna cieszyć się urokami wakacji. Co stało się Danucie Martyniuk?

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk odpoczywają

Ostatnie dni w życiu Zenka Martyniuka Danuty Martyniuk są niezwykle urokliwe. W tym roku para świętuje swoją 35. rocznicę ślubu. Z tej okazji Zenek Martyniuk przygotował dla swojej żony wyjątkowy prezent i Danuta Martyniuk wystąpiła w jego piosence. Wiele wskazuje jednak na to, że para nie ograniczyła się jednak do świętowania wyłącznie piosenką, ale i pojechała na zagraniczny wyjazd. Co prawda może są to po prostu zwykłe wakacje, ale jedno jest pewne - nie brakuje urokliwych widoków. W dodatku państwo Martyniukowie na urlop nie pojechali sami, a ze swoim synem Danielem Martyniukiem. To właśnie on na bieżąco relacjonuje na jego Instagramie czas, który spędza z rodzicami. Okazuje się, że rodzina całkiem dobrze się bawi. Mimo kontuzji, z którą mierzy się Danuta Martyniuk.

ZENON MARTYNIUK | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Danuta Martyniuk ma problemy ze stopą?

Na relacjach z rodzinnego wypoczynku państwa Martyniuków nie brakuje uśmiechów. Zenek Martyniuk wydaje się być bardzo zadowolony ze wszystkiego, ponieważ podśpiewuje sobie, przechadzając się uliczkami. Dobry humor dopisuje też Danucie Martyniuk. Na relacjach na Instagramie, które zamieszcza Daniel Martyniuk mogliśmy zobaczyć rodzinę m.in. podczas spożywania posiłku. Jednak uwagę na stories przykuwa jeszcze jeden szczegół. Choć Danuta Martyniuk wygląda na nich, jak zawsze pięknie, to na jednej z jej nóg można dostrzec ortezę! Co takiego przydarzyło się żonie Zenka Martyniuka? Mamy nadzieję, że nic poważnego i, że wszystko szybko się zagoi. Najważniejsze, że sama Danuta Martyniuk nie wygląda na szczególnie przejętą dolegliwością i korzysta ze słoneczka.

Danuta Martyniuk ma poważny problem ze zdrowiem? W sieci pojawiło się niepokojące nagranie

i

Autor: Instagram.com/danielmartyniuk89 Danuta Martyniuk ma poważny problem ze zdrowiem? W sieci pojawiło się niepokojące nagranie