disco polo

Danuta Martyniuk rozpieszcza syna i synową. Z ust żony Zenka Martyniuka padła ważna deklaracja

2024-02-09 14:06

Danuta Martyniuk to prawdziwie kochająca mama i teściowa! Żona Zenka Martyniuka udowadnia to ostatnio na każdym kroku. Okazuje się bowiem, że szykuje wyjątkową niespodziankę dla Daniela Martyniuka i jego żony Faustyny. Piękną deklaracją podzieliła się na swoim profilu na Facebooku. Młodzi powinni być zadowoleni.

Danuta Martyniuk szykuje niespodziankę dla Daniela Martyniuka

O tej rodzince od zawsze było głośno, ale ostatnio jest wyjątkowo! Zenek Martyniuk może się bowiem pochwalić nie tylko pięknymi numerami, które zna doskonale cała Polska. W końcu to on wydał takie kawałki, jak "Przez twe oczy zielone", "Przekorny los" czy "Prawdziwa miłość to ty" i śpiewa je na koncertach na całym świecie. Ale może być (a nawet chyba jest) mocno dumny ze swojej żony. Danuta Martyniuk to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych żon polskich gwiazdorów. I choć sama od muzyki trzyma się z daleka, to niedawno z okazji 35 rocznicy ślubu wystąpiła w teledysku do nowej piosenki Zenka Martyniuka. Na co dzień jednak Danuta Martyniuk zajmuje się domem i m.in. gotowaniem. Ostatnio pochwaliła się swoim obserwatorom pysznymi faworkami. Teraz złożyła deklarację wobec żony jej syna, Daniela Martyniuka.

ZENON MARTYNIUK | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk razem na obiedzie

Pod ostatnim postem Danuty Martyniuk, w którym żona Zenka Martyniuka pochwaliła się swoimi faworkami, komentarz zostawiła synowa Danuty - Faustyna. Ta napisała: Pyszne, mamy nadzieję, że coś zostanie na weekend 🤭😁 Przez kilka godzin nie dostała odpowiedzi na ten komentarz od swojej teściowej. Jednak chyba warto było czekać. Danuta Martyniuk po pysznym tłustym czwartku odpisała wieczorem żonie Daniela Martyniuka. I złożyła ważną deklarację! Danuta napisała bowiem: Faustyna zrobię jeszcze raz może i ciasto upiekę i pyszny obiadek zrobię. Pod tym komentarzem prędko dostała serduszko od synowej. I trudno się dziwić, bo wygląda na to, że szykuje się w weekend niezła uczta! Nic tylko pozazdrościć takiej teściowej, która wie, jak zadbać o dzieci!