disco polo

Zenek Martyniuk ogłosił radosną nowinę! Wszystko rozstrzygnie się 4 lutego

2024-02-01 13:27

Zenek Martyniuk ma wielką niespodziankę i prezent dla swoich fanów! Padła już nawet data jej ujawnienia. 4 lutego to termin, który warto zapisać w swoim kalendarzu, bo na rynku disco polo czeka nas wtedy prawdziwe zatrzęsienie. I swój duży udział ma w nim nie tylko sam Zenek, ale i jego żona - Danuta Martyniuk.

Zenek Martyniuk zapowiada nową piosenkę

W świecie disco polo są tacy muzycy, których nie trzeba przedstawiać i tacy, których mało kto kojarzy. Zenek Martyniuk zdecydowanie należy do tej pierwszej grupy. W Polsce nie brakuje jego fanów, a gdy zapyta się na ulicy "czy wiesz kim jest Zenek Martyniuk?" to raczej każdy odpowie bez większego problemu. Na to wszystko piosenkarz pracował od wielu lat, co przyczyniło się do tego, że od swoich fanów zyskał nawet przydomek "króla disco polo". To chociażby za sprawą takich numerów, jak "Przez twe oczy zielone", "Przekorny los", czy "Prawdziwa miłość to ty". Niedługo w życiu popularnego wokalisty znów w miłości wydarzy się wiele. A wszystko za sprawą wyjątkowej niespodzianki, jaką Zenek Martyniuk planuje dla swoich fanów, ale i dla własnej żony - Danuty Martyniuk.

ZENON MARTYNIUK | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Zenek Martyniuk - Będę zawsze tam gdzie Ty

Nie od dziś wiadomo, że dla Zenka Martyniuka jego żona Danuta Martyniuk jest niezwykle ważną kobietą. Muzyk regularnie podróżuje z nią po świecie, zabiera ją na zagraniczne koncerty i chętnie pokazuje się podczas różnego rodzaju wydarzeń. 2024 rok jest dla małżeństwa wyjątkowy. Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk obchodzą bowiem 35. rocznicę ślubu. Z tej okazji wokalista postawił na niesamowity prezent dla swojej drugiej połówki. 4 lutego o 12:00 premierowo będzie można zobaczyć nową piosenkę Zenka Martyniuka - Będę zawsze tam gdzie Ty. I nie będzie to zwykły kawałek. A wszystko dlatego, że w teledysku do numeru pojawi się sama Danuta Martyniuk. W taki sposób Zenek Martyniuk ma zamiar uhonorować jej udział w jego życiu. Trzeba przyznać, że prawdziwy z niego disco romantyk!

Listen on Spreaker.