Dawid Narożny idzie na rekord! Nagrał kilka piosenek w dwie godziny. Co z jakością? [WIDEO]

i

Autor: Instagram.com/dawidnarozny Dawid Narożny idzie na rekord! Nagrał kilka piosenek w dwie godziny. Co z jakością? [WIDEO]

Dawid Narożny idzie na rekord! Nagrał kilka piosenek w dwie godziny. Co z jakością? [WIDEO]

2022-03-22 11:53

Wszystko wskazuje na to, że Dawid Narożny jest gotowy na nadchodzący sezon koncertowy. Były wokalista zespołu Piękni i Młodzi przyszykował dla swoich fanów kilka nowości, które niebawem trafią do sieci. Dawid Narożny nagrał piosenki w rekordowym tempie!

Kiedy Dawid Narożny zaangażował się w walkę na Prime Show MMA fani disco polo obawiali się, że wokalista porzuci karierę muzyczną. Ale nic z tych rzeczy. Były wokalista zespołu Piękni i Młodzi już prawie dwa lata występuje solo i ma na koncie takie hity, jak m.in. „Galaktyczny lot”, czy „Nosiłem kwiaty Ci”. Niebawem światło dzienne ujrzą zupełnie nowe utwory Dawida Narożnego. Wokalista nagrał je pod czujnym okiem Wojciecha Sarwy ze studia Levelon. Znanego fanom muzyki tanecznej jako wokalista zespołu Menelaos. Dawid Narożny pochwalił się w wideo, że cztery piosenki powstały w 2 godziny!

ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk gotowy na sezon weselny. Akcent - „Ślubne prezenty” to hit sezonu?

Dawid Narożny chwali się nowymi piosenkami

Nagranie czterech piosenek w dwie godziny robi wrażenie. Niektórzy fani mogą mieć wątpliwości zwiane z jakością tak szybkiego nagrywania. Ale na oceny poczekajmy do premiery! Pamiętajmy, że panowie są profesjonalistami.

Marcin Miller i Boys. Quiz z piosenek oraz historii zespołu. Tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. „Jesteś szalona” to jednen z największych hitów zespołu Boys. Kto jest jego autorem?