Dawid Narożny - „Nie jesteś sama”. Wokalista nagrał kolejny akustyczny kawałek. Będzie płyta?

2021-01-05 11:41 AM.
Dawid Narożny - „Nie jesteś sama”. Wokalista nagrał kolejny akustyczny kawałek
Autor: Youtube.com/Dawid Narożny Music Dawid Narożny - „Nie jesteś sama”. Wokalista nagrał kolejny akustyczny kawałek

Dawid Narożny kolejny raz sięga po repertuar Seweryna Krajewskiego. Po tym, jak wokalista nagrał akustyczną wersję utworu „Każdy swoje 10 minut ma” fani zachęcili go do nagrania piosenki „Nie jesteś sama”. Jak wyszło?

Utwór pod tytułem „Nie jesteś sama” skomponował i zaśpiewał Seweryn Krajewski. Słowa napisała Agnieszka Osiecka. Piosenka jest kojarzona głównie z popularnym w latach 90-tych filmem „Uprowadzenie Agaty”. Dawid Narożny zdecydował się wykonać utwór w wersji akustycznej po namowie swoich fanów. Ci są zachwyceni wokalem Narożnego.

Aż mnie Ciarki przeszły słuchając tego utworu. Piękne wykonani.

Widać że lubisz takie klimaty! A w twoim wykonaniu są po prostu genialne!

Piosenka w Twoim wykonaniu robi ogromne wrażenie,nie wiem tylko, gdzie Ty byłeś do tej pory, no nie poznaje"kolegi", cieszę się że jesteś teraz sobą - piszą internauci

To już trzeci w ostatnim czasie utwór w akustycznej wersji nagrany przez Dawida Narożnego. Oprócz wspomnianego już „Każdy swoje 10 minut ma” powstała także akustyczna wersja pierwszej solowej piosenki Dawida „Nosiłem kwiaty Ci”. Do kolekcji dołączył utwór „Nie jesteś sama” - czy będą kolejne? Dawid Narożny zapowiada, że tak. Może wokalista nagra całą akustyczną płytę. Słuchalibyście?