Dawid Narożny szuka dziewczyny! Co na to żona?

i

Autor: Instagram.com/dawidnarozny Dawid Narożny szuka dziewczyny! Co na to żona?

Dawid Narożny szuka dziewczyny! Co na to żona?

2021-09-20 11:37

Dawid Narożny niedawno po raz drugi się ożenił. Były wokalista zespołu Piękni i młodzi wraz z zona Joanną pokazywali zdjęcia i filmy ze ślubu, a teraz piosenkarz zamieścił w mediach społecznościowych ogłoszenie, w którym informuje, że szuka dziewczyny!

Dawid Narożny po rozrastaniu z zespołem Piękni i Młodzi występuje solo. Ma na swoim koncie takie utwory, jak „Prezent” czy „Nosiłem kwiaty Ci”. Wokalista w sierpniu tego roku ponownie stanął na ślubnym kobiercu (pierwszą żona Dawida była Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi), dlatego pierwsze słowa jego ogłoszenia mogły wprowadzić w konsternację. Na swoim Instagramie wokalista napisał, że szuka dziewczyny! Ale żona chyba nie będzie miała nic przeciwko ponieważ Dawid wyjaśnia, że chodzi o udział w teledysku do najnowszej piosenki. Wiadomo, że klip będzie realizowany w Warszawie 21 września, a zgłaszać można się pisząc do Dawida Narożnego na Instagramie. Powodzenia!

ZOBACZ TEŻ: Topky to już nie duet a trio! Kto dołączył do Angeliki i Pauli?

Pierwsza Zmiana Show Łobuzy making of

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Tak, odessałam sobie tłuszcz. Wyjątkowo nie z brzucha, ale z policzków. A odkąd rzuciłam picie, naprawdę widzę rezultaty. I podobają mi się! Kim jestem?