Dawid Narożny szykuje letnią nowość. Zapowiada „petardę”

i

Autor: Instagram.com/dawidnaroznyofficial Dawid Narożny szykuje letnią nowość. Zapowiada „petardę”

Dawid Narożny szykuje letnią nowość. Zapowiada „petardę”

2021-05-25 11:38

Fani byłego wokalisty zespołu Piękni i Młodzi nie mogą się doczekać. Dawid Narożny szykuje nową piosenkę. Miłośnicy talentu Narożnego nie mają wątpliwości, że powstaje hit. Wokalista tez zapowiada „petardę” przynajmniej jeśli chodzi o klip.

Dawid Narożny w swojej solowej karierze ma na koncie takie kawałki, jak m.in. „Prezent” czy „Pasujemy do siebie”. Wokalista urzekł fanów także akustycznymi wersjami piosenek Seweryna Krajewskiego czy „Shallow” Lady Gagi i Bradley’a Coopera. Ten drugi światowy hit wykonał razem z córką Gabrysią. Teraz Dawid Narożny pracuje nad nowym utworem. Zdjęcia do kipu powstały w Rzeszowie, a realizacją teledysku zajęła się dobrze znana w świecie disco polo ekipa Stykky Media. 

Dobra Ekipa to mnóstwo pozytywnej energii na planie i mega fajne ujęcia?Do tego fajna piosenka i będzie Hit?? czuję to w kościach? - napisał Dawid Narożny na Instagramie

Na Instagramie Dawida pojawiły się także inne zdjęcia z planu, w których zapewnia, że teledysk będzie "petardą". Fani Dawida również nie mają wątpliwości: "No to czekamy na ten hit ❤️?? napewno będzie ekstra??ekipa super?" - piszą w komentarzachNie znamy jeszcze tytułu piosenki, Dawid Narożny odpowiada, że to tajemnica. Data premiery tez nie jest jeszcze znana, ale z pewnością nowy kawałek usłyszymy jeszcze tego lata. Czekacie?

Najlepszy Koncert Świata

QUIZ. Artyści jednego przeboju. Te piosenki zna cały świat! Pamiętasz, kto je śpiewał?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Z jakiego przeboju zasłynęli Los del Rio?