Wielkie Otwarcie VOX FM. Pierwsza zmiana na w Nalesnikarni Filmowej w Łodzi

i

Autor: VOX FM

Pawelec został mistrzem patelni. Co robili Konrad i Norbert? Zobacz, Wielkie Otwarcie z VOX FM w Naleśnikarni Filmowej w Łodzi

2021-05-24 17:54

Jak możemy pomóc? Pytamy Was - słuchaczy VOX FM i ruszamy w Polskę, by wspierać Wasze firmy. Tym razem Wielkie Otwarcie z VOX FM razem Konradem, Norbertem i Pawelcem dotarło do Naleśnikarni Filmowej w Łodzi. Ekipa Pierwszej Zmiany zabrała się do działania kompleksowo. Rozdaliśmy także naleśniki mieszkańcom Łodzi.

Wielkie Otwarcie VOX FM, to akcja, która ma pomóc słuchaczom ruszyć z biznesem na nowo. Po trudnym czasie dla niemal każdej branży usługowej w końcu można działać.  Byliśmy już w restauracji Angelika w Falenicy. Pomagaliśmy również otworzyć kino LOT w Świdniku. Teraz Pierwsza Zmiana ruszyła do Łodzi do Naleśnikarni Filmowej. "Tak naprawdę już nam pomagacie, bo codziennie sprawiacie, że łatwiej nam się pracuje przy waszej muzyce i audycjach. Tak, jak wy każdego dnia chcemy wywoływać uśmiech i zadowolenie na twarzach naszych klientów. Robimy to za sprawą naszych naleśników wytrawnych lub na słodko, w które wkładamy całe nasze serducha. Kilka miłych słów na antenie sprawiłoby nam duuuużo radości i dodało sił na nowe otwarcie. Pozdrawia wesoły zespół Naleśnikarni Filmowej" - napisał do nas Radek. Nie mogliśmy nie pomóc. Pierwsza Zmiana zrobiła Wielkie Otwarcie z VOX FM.

Pawelec zabrał się za smażenie, Norbert przyjmował zamówienia, Konrad rozdawał ulotki. Kupiliśmy też 70 naleśników, które rozdaliśmy klientom Naleśnikarni Filmowej w Łodzi. "Dziękujemy za pyszne naleśniki...z pewnością wpadniemy do naleśnikarni po sąsiedzku jeszcze nie raz...polecam..naleśniki pierwy sort...?" - komentowali klienci obsłużeni przez Pierwszą Zmianę. Naleśnikarnia Filmowa przy ulicy ul. Kusocińskiego 63a w Łodzi, to od teraz miejsce polecane przez VOX FM! Jeśli Wy też potrzebujecie naszego wsparcia, zgłaszajcie się na wielkieotwarcie.voxfm.pl. Zobaczcie w GALERII, jak Norbert, Konrad i Pawelec radzą sobie w pracy w gastronomii.

Quiz. Czy znasz zasady savoir vivre? Umiesz się zachować?

Pytanie 1 z 10
Kto ma pierwszeństwo w drzwiach?
Suchary Pana Ryśka