Wielkie Otwarcie VOX FM. Pierwsza zmiana na otwarciu kina LOT w Świdniku

i

Autor: VOX FM

Lecimy z pomocą! Wielkie Otwarcie VOX FM w kinie LOT w Świdniku

2021-05-21 18:28

To był LOT bez trzymanki i taki powinien być! Po bardzo długiej przerwie z chwilowym epizodem kina znów są otarte! A drużyna Pierwszej Zmiany VOX FM przygotowała pierwszy seans. Zobaczcie Wielkie Otwarcie VOX FM w kinie LOT w Świdniku!

Jak możemy pomóc? O to pytamy słuchaczy w ramach akcji Wielkie Otwarcie VOX FM. Wy piszecie, my robimy, co możemy byście mogli zacząć na nowo, z jak najlepszą energią! Tak było i tym razem. Od piątku 21 maja znów otwarte są kina i właśnie w tej sprawie do VOX FM napisała Ania z kina LOT w Świdniku: - "Oprócz restauracji, hoteli, małych firm, kolejna branżą która ucierpiała jest kultura. Od ponad roku jesteśmy co chwila zamykani. Dochody naszego ośrodka kultury spadły o ponad 90 %. 21 maja zagramy pierwsze trzy seanse po kolejnej długiej przerwie. Może udałoby się rozreklamować fakt, że znowu działamy"? Nie mogliśmy odmówić! Ekipa Pierwszej Zmiany niemal na skrzydłach dotarła do Świdnika. Pomogliśmy przygotować kino do pierwszego seansu i na dobry początek kupiliśmy 150 biletów i rozdaliśmy je mieszkańcom! Jak przebiegała nasza filmowa przygoda? Czy Konrad, Norbert i Pawelec sprawdzili się w roli bileterów?

 Lecimy z pomocą! Wielkie Otwarcie VOX FM w kinie LOT w Świdniku

Kina znów mogą działać, a my cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w Wielkim Otwarciu kina LOT w Świdniku. Ekipa VOX FM nakręciła mieszkańców miasta na kinową zajawkę.  - "VOX FM, Paweł Pawelec, Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski dziękujemy, że byliście dziś z nami! Dzięki Wam o naszym ponownym otwarciu dowiedział się nie tylko cały Świdnik, nie tylko województwo Lubelskie, nie tylko Polska.... ale również ludzie z różnych zakątków świata!" -  opisują spotkanie z Pierwszą Zmianą VOX FM pracownicy kina. A energii nie brakowało, także dzięki naszym słuchaczom! Oto kilka historii Wielkiego Otwarcia VOX FM w kinie LOT w Świdniku:

- Już na początku odwiedziła Nas Pani Ola, która przybiegła po Voucher z.... farbą na włosach!

- Później ekspresowo wpadł do Nas Pan, który usłyszał o naszej akcji odwożąc swoją ciężarną żonę do szpitala.

- Kolejnym z wielu ciekawych gości był 5 letni chłopczyk, fan radia i Paweł Pawelec.... który powiedział tak: "Nie psysedłem po bilet, tylko chciałem zapytać się Pawła, dlacego on tak miałcy na antenie?".

- A pod sam koniec akcji odwiedziła Nas Pani, która o „Wielkim Otwarciu” usłyszała od brata z Nowego Jorku!

Jak pisaliśmy wyżej podczas akcji Wielkie Otwarcie VOX FM w kinie LOT w Świdniku rozdaliśmy 150 Voucherów, które będzie można wykorzystać do końca 2021 roku, na dowolnie wybrany seans. Kino LOT w Świdniku to od teraz - MIEJSCE POLECANE PRZEZ RADIO VOX FM. Szukajcie naklejki na drzwiach wejściowych. Twój biznes też potrzebuje pomocy? Wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia: wielkieotwarcie.voxfm.pl. ZOBACZ w GALERII, jak fajnie znów być w kinie!

QUIZ. Artyści jednego przeboju. Te piosenki zna cały świat! Pamiętasz, kto je śpiewał?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Z jakiego przeboju zasłynęli Los del Rio?
Najlepszy Koncert Świata