Daj To Głośniej - „Uciekaj dziewczyno” - powstał hit na miarę „Mama ostrzegała”?

i

Autor: Youtube.com/ DAJ TO GŁOŚNIEJ Daj To Głośniej - „Uciekaj dziewczyno” - powstał hit na miarę „Mama ostrzegała”?

Daj To Głośniej - „Uciekaj dziewczyno” - powstał hit na miarę „Mama ostrzegała”?

2021-05-21 11:50

„Uciekaj dziewczyno” to najnowsza piosenka twórców wielkiego hitu pod tytułem „Mama Ostrzegała”. Zespół Daj To Głośniej zaskoczy fanów nowym kawałkiem – ostatnim singlem przed ukazaniem się debiutanckiej płyty „Folk Disco”.

Fani są zgodni – najnowsza produkcja zespołu Daj To Głośniej ma szanse dorównać popularnością piosence pod tytułem „Mama ostrzegała”. Nowość pod tytułem „Uciekaj dziewczyno” trafiła do sieci tydzień wcześniej niż zapowiadał zespół. Początkowo kawałek miał pojawić się w dniu premiery płyty Folk Disco czyli 26 maja. Jednak, ku uciesze fanów grupa zdecydowała się udostępnić teledysk wcześniej. „Uciekaj dziewczyno" od zespołu Daj To Głośniej sprawia, że fani nie miłośnicy popularnej grupy nie mogą doczekać się, kiedy wrócą koncerty.

- Lepiej nie uciekaj nam dziewczyno tylko twórz takie świetne kawałki.Nie pozwolimy Ci uciec ??Super piosenka.

- Coś czuję ze to będzie hit tych wakacji tak jak „Mama ostrzegała”

- Jak mnie ktoś zapyta, dlaczego mi się tak spieszy, żeby wróciły koncerty na żywo, to mu to włączę - komentują internauci.

Komentarzy dotyczących mianowania piosenki hitem 2021 roku jest bardzo dużo. Mnóstwo osób wróży kawałkowi sukces na miarę "Mama ostrzegała", czy tak się stanie czas pokaże. Zobacz na voxfm.pl najnowszy teledysk zespołu Daj To Głośniej i posłuchaj piosenki "Uciekaj dziewczyno".

QUIZ. Kultowe piosenki z bajek po polsku. Uzupełnij brakujące słowo. Łatwo nie będzie

Pytanie 1 z 15
Pocahontas. "Ty masz mnie za ... dzikuskę"
Raport z anteny 21.05, godz.10