Dawid Narożny znów stanie na ślubnym kobiercu? Szykuje się coś dużego!

i

Autor: Instagram.com/dawidnaroznyofficial Dawid Narożny znów stanie na ślubnym kobiercu? Szykuje się coś dużego!

Dawid Narożny znów stanie na ślubnym kobiercu? Szykuje się coś dużego!

2021-05-20 11:37

Fani wokalisty nie mają wątpliwości - to się nareszcie wydarzy – Dawid Narożny i jego partnerka Joanna wezmą ślub. Internauci tak odczytują wiadomość, którą były wokalista zespołu Piękni I Młodzi przekazał w mediach społecznościowych.

Dawid Narożny w ubiegłym roku rozstał się z zespołem Piękni i Młodzi rozpoczął solową karierę. Po rozwodzie w 2019 roku z Magdaleną Narożną (Piękni i Młodzi) związał się z nowa partnerką – Joanną. Pół roku temu na świat przyszedł ich syn – Marcel. W wywiadach Dawid Narożny wielokrotnie podkreślał, że stara się także o rozwód kościelny z byłą żoną. Jednak nie wiadomo, czy to się w końcu udało. Pewne jest jedno - u Dawida coś się wydarzy:- „Coś Nam się powoli szykuje... COŚ Bardzo Dużego...♥️ ale o tym niebawem?" - czytamy na Instagramie Dawida Narożnego. Fani nie mają wątpliwości – będzie ślub!

- Będzie ślub ! ? ?❤️

- Asia szukała fryzjerki na typowo ślubne upięcia więc wiadomo,że będzie weselicho ❤️❤️

- Będzie ślub cywilny - komentują internauci.

Jak słusznie zauważyli niektórzy fani, partnerka Dawida - Joanna - szukała ostatnio fryzjera, który stworzyłby piękne ślubne upięcie. W dodatku znów możliwa jest organizacja wesel więc wszystko wskazuje na to, że internauci się nie mylą. Stuprocentowej pewności jednak nie mamy, dlatego pozostaje nam czekać na kolejne wiadomości od Dawida Narożnego i jego partnerki.

Raport z Anteny 20.05

QUIZ. Artyści jednego przeboju. Te piosenki zna cały świat! Pamiętasz, kto je śpiewał?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Z jakiego przeboju zasłynęli Los del Rio?