Łobuzy casting

i

Autor: VOX FM Pokaż, jak grasz i zostań gwiazdą! Łobuzy ruszają w Polskę - szukają talentów. Jak wziąć udział w castingu?

Pokaż, jak grasz i zostań gwiazdą! Łobuzy ruszają w Polskę - szukają talentów. Jak wziąć udział w castingu?

2021-05-24 12:59

Królowie disco szukają talentów w całej Polsce! Zespół Łobuzy organizuje casting, dzięki któremu możesz dołączyć do ekipy i współtworzyć nowy projekt. Twórcy hitów „Ona czuje we mnie pieniądz” czy „Zbuntowany anioł”czekają na twoje zgłoszenie! Kto może wziąć udział w castingu?

Jeśli marzysz o wielkiej karierze i blasku reflektorów, a do tego masz muzyczny talent, to ta propozycja jest dla ciebie. Nie musisz stroić się, jak Beyonce, nawet jeśli wyczuwasz w tej akcji "piniądz"! Wystarczy, że kochasz muzykę i potrafisz grać na jakimkolwiek instrumencie – tyle wystarczy by wziąć udział w castingu do nowego projektu zespołu Łobuzy. Królowie disco pod patronatem VOX FM i VOX Music TV ruszają w Polskę w poszukiwaniu talentów. Jeśli masz skończone 16 lat, pokaż, jak grasz i zgłoś się na cating. Napisz e-mail na adres: [email protected]. Pospiesz się, bo oferta ważna tylko do 4 czerwca 2021!

ZOBACZ TEŻ: Daj To Głośniej - „Uciekaj dziewczyno” - powstał hit na miarę „Mama ostrzegała”?

Suchary Pana Ryśka

Disco Relax. Nikt nie słuchał każdy oglądał. Ile pamiętasz z kultowego programu?[QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na antenie jakiej telewizji emitowany był program Disco Relax?