Dawid Narożny

i

Autor: YouTube.com/Dawid Narożny Music

Dawid Narożny w hicie sprzed lat. „Can't Take My Eyes off You” wykonywało już wielu. Jak poszło Dawidowi?

2021-01-24 18:48

Wygląda na to, że Dawid Narożny ma w planach całą serię coverów w akustycznej wersji. Do piosenek Seweryna Krajewskiego dołączył teraz hit sprzed lat. Po wysłuchaniu utworu „Can't Take My Eyes off You” fani sugerują, że Dawid Narożny powinien zostawić disco polo.

„Can't Take My Eyes off You”, to utwór Frankie Vallego z 1967 roku. Piosenka, którą rozpoczął solową karierę była jego największym hitem. Utwór doczekał się wielu coverów. Wykonywał ją Frank Sinatra i to właśnie on po raz pierwszy zatytułował ją “I Love You Baby”. Utwór ponownie stał się wielkim hitem w latach 90’. W wykonaniu Glorii Geynor znów zdobył szczyty list przebojów.  Lauryn Hill za jego wykonanie w 1998  została nominowana do nagrody Grammy.  Teraz za przebój zabrał się wokalista disco polo. Dawid Narożny jednak nie starał się wprowadzić charakterystycznych dźwięków dla muzyki tanecznej. Według internautów akustyczna wersja „Can't Take My Eyes off You” w wykonaniu Dawida Narożnego przyprawia o ciarki.

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM. Kto wygrał 344 notowanie?

Pięknie Dawid potrafisz wczuć się w każdą nutę .A ten twój spokój i opanowanie podziw.Pnij się w górę, bo naprawdę masz potężny kawał głosu.

Aż ciarki idą po plecach!

Kultowa piosenka zaśpiewana świetnie ,może nie tylko disco polo , może czas spróbować czegoś innego

Myślicie, że Dawid Narożny powinien zostawić disco polo? Posłuchajcie na voxfm.pl jego wersji „Can't Take My Eyes off You”.