Dawid Narożny zapowiada “Byłe”, a internauci są podzieleni. Będzie hit czy kit?

i

Autor: AKPA; Screenshot TikTok/ dawidnarozny Dawid Narożny zapowiada “Byłe”, a internauci są podzieleni. Będzie hit czy kit?

Disco polo

Nowy utwór Dawida Narożnego jeszcze nie zadebiutował, a już podzielił słuchaczy. “Ciągle o tym śpiewasz”

2023-08-21 22:44

Dawid Narożny i TKM zapowiedzieli niedawno nowy kawałek pt. “Byłe”. Gdy tylko w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź, posypały się komentarze… zarówno pozytywne, jak i negatywne. Utwór z czasem zyskał olbrzymią popularność na TikToku, ale u niektórych wciąż budzi niesmak.

Dawid Narożny to bez wątpienia jeden z czołowych wokalistów disco polo ostatnich lat, a już zwłaszcza 2023 roku, w końcu jego duet z AGBE, “Ona działa na mnie jak”, okazał się hitem lata i wciąż rozgrzewa internet do czerwoności. Frontmam swojego odłamu Pięknych i Młodych nie spoczywa jednak na laurach i zapowiada kolejne utwory. Nadchodząca nowość nosi tytuł “Byłe”… i właśnie w tym cały problem.

CZYTAJ TAKŻE: “Ona działa na mnie jak” w wersji… góralskiej? To wykonanie podbija sieć!

Dawid Narożny zapowiada “Byłe”, a internauci są podzieleni. Będzie hit czy kit?

Zdaniem niektórych zapowiada się absolutny hit. Utwór jeszcze nie zadebiutował (nie znamy nawet daty premiery), a już zawładnął umysłami wielu. Na TikToku aż roi się od filmików, na których fani prezentują własne wykony udostępnionego urywka “Byłej”, albo wymyślają rozmaite układy taneczne. Co więcej, Piękni i Młodzi zaprezentowali ten kawałek na jednym z ostatnich koncertów i był prawdziwy ogień.

Jednak, choć są tacy, którzy w “Byłych” upatrują materiału na kolejny przebój, są też tacy, którzy opowiadają się po stronie kitu. Część krytykujących podnosi, że Dawid Narożny śpiewa “na jedno kopyto”, ale dominują jednak wpisy odnoszące się do treści utworu i – ich zdaniem – zawartej tam chęci “dowalenia” swojej byłej żonie, Magdzie Narożnej.

- Kolejny kit by docisnąć Madzi

- Ta była żona urodziła Ci dziecko i trzeba mieć mega k*rewski charakter, żeby bez szacunku żadnego z tego tytułu do niej tworzyć taka uszczypliwa muzykę (…)

- Ja podziwiam za wytrwałość pana żonę która musi znosić ciągle powracanie do tematu byłej. Nie ma Pan szacunku do kobiet czas dojrzeć i zająć się własnym życiem a nie odgrzewać kotleta.

- Cały czas piosenki w stronę Magdy, chyba boli… ona nie komentuje związków i działa dla siebie. Masz super piosenki, ale czas dorosnąć

- Nie żyjesz tym? A ciągle o tym śpiewasz.

… czytamy w komentarzach.

Jak zawsze pojawiła się też trzecia strona – osoby podnoszące, że nawet jeśli piosenka ma być uszczypliwością w stronę Magdaleny Narożnej, to nie internautom to komentować, gdyż nie znają pełnego obrazu sytuacji. Proponują też “wrzucić na luz”.

- Ludzie to wszystko odbierają personalnie, wszystko analizują i przeżywają. Tylko Magda jest jego byłą? 😂. Wrzućcie na luz, to tylko piosenka. 😉

- czytam i nie wierze 🙈 znawczynie cudzego życia jakbyście używały mózgów to byście wiedziały że nie wszyscy żyją przeszłością i byście zrobiły rozeznanie jakie mniej wiecej teksty pisze tkm. Piosenka ma być chwytliwa i trafiać do dużej ilości odbiorców ale jak widac wg was ma trafiac do ograniczonej np. skoro napisalam utwór o kurierce jest on przeznaczony tylko dla kurierek 😂

Sonda
A wy, do którego teamu należycie?
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.