Dawid Narożny zaśpiewał wielki hit zespołu Lady Pank! Fanom opadły szczęki

i

Autor: Instagram.com/piekniimlodzidawidnarozny

disco polo

Dawid Narożny zaśpiewał wielki hit zespołu Lady Pank! Fanom opadły szczęki

2023-09-01 13:53

Zespół Lady Pank to jedna z najpopularniejszych formacji w naszym kraju. Chyba nie ma osoby, która choć raz nie słyszała "Zawsze tam gdzie ty", "Kryzysowej narzeczonej" czy "Zostawcie Titanica". Nic zatem dziwnego, że na zaśpiewanie jednej z piosenek grupy zdecydował się Dawid Narożny. Jak mu poszło?

Dawid Narożny zaśpiewał "Zawsze tam gdzie ty" Lady Pank

Dawid Narożny po rozstaniu z Magdą Narożną nie zrezygnował z muzyki. Piosenkarz zaczął wydawać własne kawałki, które spotykają się z pozytywnym odbiorem fanów. Jakiś czas temu stworzył z AGBE numer "Ona działa na mnie jak", który spokojnie może pretendować do jednego z największych hitów tego lata. Niedawno światło dzienne ujrzała natomiast piosenka "Byłe". W tym przypadku zdania fanów były jednak podzielone. Mimo to Narożny nie zwalnia tempa i koncertuje w całej Polsce. Ostatnio na jednym z takich występów zaskoczył swoich wielbicieli wyjątkowym wykonaniem. Piosenkarz zdecydował się na zaśpiewanie jednego z najsłynniejszych numerów zespołu Lady Pank "Zawsze tam gdzie ty". Trzeba przyznać, że nie brakuje mu odwagi, gdyż branie się za klasyki polskiej muzyki to duża odpowiedzialność. Jak poszło pięknemu i młodemu?

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Fani zachwyceni wykonaniem "Zawsze tam gdzie ty"

Dawid Narożny hit zespołu Lady Pank "Zawsze tam gdzie ty" zaśpiewał podczas koncertu w Rogowie. Według wokalisty bawiło się na nim blisko 20 tys. osób! Tym bardziej trzeba mu oddać, że podjął się dużego wyzwania. Jednak chyba mu podołał. Fani piosenkarza śpiewali razem z nim i widać było w nich ogromne zaangażowanie i pasję. Słów uznania Dawidowi Narożnemu nie szczędzili też jego obserwatorzy w social mediach.

Byłam było mega🔥

Był 🔥👏❤️

🔥😍

- czytamy w komentarzach.

Choć i pojawiły się oczywiście też negatywne głosy. Cześć komentujących uważa bowiem, że Dawid Narożny powinien śpiewać swoje piosenki, a nie coverować klasyki Lady Pank. Czy mają rację? Posłuchajcie i oceńcie sami.

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"