Dawid Narożny i jego “Byłe” – to jak w końcu? Hit czy kit?

i

Autor: Screenshot Youtube/ Piękni i Młodzi Dawid Narożny Dawid Narożny i jego “Byłe” – to jak w końcu? Hit czy kit?

Nowości disco polo

Dawid Narożny i jego “Byłe” – to jak w końcu? Hit czy kit?

2023-08-25 21:18

“Byłe” Dawida Narożnego i TKM to disco polowa nowość, która wzbudziła kontrowersje jeszcze zanim ujrzała światło dzienne. Pierwsze zajawki spodobały się bowiem fanom frontmana Pięknych i Młodych, dla innych zaś tytuł i treść utworu wskazywały jakoby wokalista usiłował kontynuować swój publiczny spór z byłą małżonką, Magdaleną Narożną, i wbić jej przysłowiową szpilę.

Teraz “Byłe” ujrzały światło dzienne i jeśli ktoś zakładał, że premiera całego singla zdefiniuje, czy jest hitem czy kitem, to się przeliczył. W sieci znaleźć już można wiele komentarzy, ale opinie są wciąż bardzo skrajne.

CZYTAJ TAKŻE: Tede traci słuchaczy przez disco polo? Wymownie odpowiedział jednemu z byłych fanów

Dawid Narożny wywołał burzę. Jedni pokochali “Byłe”, inni krytykują disco polowca

Premiera piosenki przypadła na czwartek 24 sierpnia i choć nie można tu mówić o jakimś spektakularnym debiucie; zwłaszcza gdy porównamy liczbę wyświetleń “Byłych” i “Palermo” Skolima, które w zaledwie niecałą dobę dobiło do miliona, a tu mowa o “raptem” 222 tys.; to wciąż jest naprawdę nieźle. W chwili spisywania niniejszego artykułu utwór Narożnego i TKM może pochwalić się 9. miejscem na karcie Na czasie i masą pozytywnych komentarzy w serwisie YouTube.

- Kolejny piękny utworek, który szybko wpada w ucho

- Coś pięknego panowie❤ uważam że ten utwór będzie hitem na końcówkę wakacji❤

- Mega rytmiczny kawałek, żywy, chce się słuchać! 🎉 Tekst dający do myślenia, choć nie jestem zwolenniczka drążenia tego tematu. Zdecydowanie udany numer, tak jak “Jesteś taka słodka” ❤

- To co robi Dawid w ostatnim czasie jest niesamowite 🤯🤯🤩

… czytamy w opiniach internautów.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda jednak chociażby na Instagramie – tam znaleźć można wiele negatywnych wpisów, których autorzy krytykują postawę Narożnego, zarzucając mu małostkowość, mściwość i brak szacunku do matki jego dziecka (tj. byłej żony, Magdy Narożnej).

- Niektóre piosenki sa fajne ale ta…tragedia…Jak dla mnie dno, uderzasz znowu w byłą żonę.. po co? Zajmij się życiem, które stworzyłeś na nowo i daj Jej żyć…

- Jeszcze chwilę i nikt nie będzie słuchał hejt z Pana strony i mszczenie się po co??

- Też uważam, że robi to się już niesmaczne.. Chyba musisz tęsknić za swoją byłą, bo ciągle o niej tworzysz

- No tak to ONE szukają atencji 😂😂

… czytamy w komentarzach.

Sonda
To jak - hit czy kit?
VOX: sonda damsko męska