Tede traci słuchaczy przez disco polo? Wymownie odpowiedział jednemu z byłych fanów

i

Autor: Screenshot Instagram/ tedef Tede traci słuchaczy przez disco polo? Wymownie odpowiedział jednemu z byłych fanów

Dramy

Tede traci słuchaczy przez disco polo? Wymownie odpowiedział jednemu z byłych fanów

2023-08-23 21:35

Tede wystąpił u boku Marcina Millera podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie i choć publika bawiła się świetnie, w sieci pojawiły się komentarze niezadowolonych (byłych) fanów rapera.

Tede i Marcin Miller rozbili jakiś czas temu bank wypuszczając wspólny utwór “fiGGo faGGo”, który został ciepło przyjęty przez słuchaczy disco polo (stanowi bowiem ciekawe połączenie obu gatunków). To oczywiście nie pierwszy i z pewnością nie ostatni przypadek takiego misz-maszu – w tym roku takim niecodziennym duetem byli też Dawid Narożny i Sobota. I tak jak fani tego ostatniego, miłośnicy rapu i twórczości Tedego powiedzieli “nie”. Cóż, przynajmniej niektórzy z nich.

CZYTAJ TAKŻE: Skolim znów rozwalił system. “Palermo” to idealny hit na koniec lata

Tede i disco polo – raper nie przejmuje się malkontentami

W połowie sierpnia odbył się doroczny Festiwal Muzyki Tanecznej, który w tym roku wyjątkowo zagościł w Augustowie. Na scenie wystąpiło kilkudziesięciu artystów, w tym największe legendy disco polo, od Zenka, przez Bayer Full, po Marcina Millera z Boys. Wraz z nim na scenie pojawił się właśnie Tede, z którym wykonał ich wspólny utwór.

Raper pochwalił się występem w social mediach i choć część jego słuchaczy nie miała z tym problemu (znaleźli się też tacy, co stwierdzili, że już Miller jest lepszym raperem niż większość nowych wykonawców), niektórzy poczuli się… zniesmaczeni? Oburzeni? Trudno stwierdzić, gdyż argumentów brak. Pojawiły się tylko prześmiewcze wpisy i informacje o “unfollow” i zaprzestaniu słuchania. Na jeden z tego typu komentarzy odpowiedział główny zainteresowany. Nie zamierzał wchodzić w polemikę, tylko wymownie pożegnał byłego fana.

- disco polo?????????? wow.... unfollow

- BAJ BAJ ✌🏻🤚🏻.

Cóż, grunt to się nie przejmować i iść dalej.

Boys - jak dobrze znasz największe hity zespołu?

Pytanie 1 z 6
Który z tych utworów ukazał się jako pierwszy?
VOX: sonda damsko męska