Dawid Narożny zdobędzie tytuł hitu lata? „Wyłaskoczę Ciebie” już zdobyło serca fanów

i

Autor: Youtube.com/Dawid Narożny Music Dawid Narożny zdobędzie tytuł hitu lata? „Wyłaskoczę Ciebie” już zdobyło serca fanów

Dawid Narożny zdobędzie tytuł hitu lata? Piosenka „Wyłaskoczę Ciebie” już skradła serca fanów

2021-06-17 11:28

„Wylaskoczę Ciebie” to kolejny singiel w solowej karierze Dawida Narożnego. Według fanów były wokalista zespołu Piękni i Młodzi z każdym, nowym utworem udowadnia, że w formacji „marnował swój talent”. Jego najnowsza produkcja ma spory potencjał na hit lata 2021.

Dawid Narożny po rozstaniu z zespołem Piękni i Młodzi, ku uciesze fanów nie zrezygnował z muzyki. Wokalista w swojej solowej karierze ma na koncie takie utwory,jak m.in. „Prezent” czy „Nosiłem kwiaty Ci”. W sieci pojawiła się właśnie nowa produkcja od gwiazdora disco polo pod tytułem „Wyłaskoczę Ciebie”. Wcześniej piosenki można było posłuchać przedpremierowo w VOX FM. Dawid swtorzył utwór we współpracy z Łukaszem Sienickim. Fani są pod wrażaniem produkcji.

- Brawo Dawid ‼️ Kolejny utwór jest świetny ??? Twoja kariera solowa to strzał w dziesiątkę ??

- Brawo Dawid to jest hit. Ukrywaleś się do tej pory,ale pokazałeś na co Cię stać ???Petarda ?

- Oj będzie wakacyjny Hit jak nic ???? - komentują internauci.

W klipie poza Dawidem Narożnym wystąpili  także Sebastian Augustyn, Miłosz Borowiec, Anna Maria Stokłosa i Vanessa Skorupa. Za makeup odpowiadała Joanna Martynów, prywatnie partnerka Dawida.

Największy Stadion Świata VOX FM

QUIZ. Slang młodzieżowy 2021. Poprawnie odpowiesz na te srogie pytania? Krzyknij essa

Pytanie 1 z 15
Na początek coś, z perspektywy czasu, prostego. Kim jest "boomer"?