Dawid Narożny zrobił to pierwszy raz. Wszystko dla dobra teledysku. Wiemy kiedy premiera!

2021-09-27 11:41 AM.
Dawid Narożny zrobił to pierwszy raz. Wszystko dla dobra teledysku. Wiemy kiedy premiera!
Autor: Instagram.com/dawidnarozny Dawid Narożny zrobił to pierwszy raz. Wszystko dla dobra teledysku. Wiemy kiedy premiera!

Dawid Narożny skończył prace nad teledyskiem do nowego kawałka. Wokalista ujawnił, że to będzie pierwszy klip w którym zagrał główną rolę. Ale to nie koniec „pierwszych razów” Dawida. Narożny przyznał się do czegoś jeszcze.

Dawid Narożny po rozstaniu z zespołem Piękni i Młodzi postawił na solową karierę. Wokalista ma na swoim koncie takie utwory, jak m.in. „Prezent” czy „Nosiłem kwiaty Ci”. Piosenkarz pracuje nad kolejnym kawałkiem. Do sieci trafiły zdjęcia z planu teledysku. Dawid Narożny mknie na motocyklu i przyznaje, że robi to pierwszy raz w życiu. Piosenkarz dodał także, że najnowszy klip to pierwszy teledysk, w którym zagrał główną rolę.

ZOBACZ TEŻ: Kuba z Playboys o koleżance z branży. Nie uwierzysz kim jest dla niego Magda Narożna (Piękni i Młodzi)

Z wczorajszego planu klipu. Premiera już w przyszłym tygodniu. To była moja pierwsza jazda na motocyklu i jestem zajarany totalnie - napisał Dawid Narożny na Instagramie.

Premiera najnowszej piosenki Dawida Narożnego w Dzień Chłopaka czyli 30 września. Wokalista zapowiedział także, że niebawem ukaże się krążek ze wszystkimi jego utworami.

PIERWSZA ZMIANA SHOW_LOBUZY_ZBUNTOWANY_ANIOL

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem przerażona! Stalker przychodzi pod mój dom od pół roku. Bez zakazu zbliżania może mnie skrzywdzić lub zamordować! Kim jestem?
Nasi Partnerzy polecają