Marcin Miller, Karol Zawrotniak i MiłyPan

i

Autor: screen/Instagram @defisoficjalny Czy Defis i MiłyPan szykują współpracę z Marcinem Millerem?

Defis, MiłyPan i... Marcin Miller! Szykuje się kolejna współpraca? Fani: świetny pomysł!

2022-08-08 13:48

MiłyPan i Defis w jednym numerze to już właściwie gwarancja sukcesu. Po kilku wspólnie wydanych kawałkach fani są głodni kolejnych! Czy jest szansa na produkcję z udziałem legendy disco polo - Marcina Millera?

Defis i MiłyPan - wspólne hity podbijają parkiety

Panowie od dłuższego czasu fundują nam prawdziwy powrót do przeszłości wspólnymi numerami. Wszystko zaczęło się w grudniu 2020 roku od piosenki "Musisz się starać" Fani okrzyknęli ten duet polskim Modern Talking. Wspólna produkcja Miłego Pana oraz zespołu Defis była zdecydowanie jedną z najbardziej wyczekiwanych przez miłośników disco polo. Dwóch czołowych wokalistów młodego pokolenia gatunku postanowiło pójść za ciosem i nagrywać kolejne produkcje, nawiązujące do korzeni. Niespełna rok później we współpracy z Bogdanem Borowskim wydali oni kolejny wspólny numer "Jeszcze raz". Podbił on serca fanów oraz długo nie schodził z podium Best Listy radia VOX FM.

Karol Zawrotniak i Piotr Kołaczyński nie spoczęli na laurach i do kolejnej współpracy zaprosili zespół Topky. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz stworzyły tę formację po odejściu z zespołu Top Girls. Kawałek jeszcze przed premierą wzbudzał ogromne emocje. Kiedy tylko pojawiły się informacje, że MiłyPan, Defis i Topky łączą siły fani wiedzieli, że szykuje się coś naprawdę wyjątkowego. Zdjęcia, które trafiały do sieci sugerowały klimat lat 80. i 90. I takie wspomnienia przywołuje utwór „Jeden taniec Jedna noc”.

CZYTAJ TAKŻE: 2,5 miliona w dwa tygodnie! Łobuzy świętują sukces, fani "hit tegorocznych wakacji"

Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus (cały występ)

Czy wspólne zdjęcie z MiłemPanem i Marcinem Millerem na instagramie zespołu Defis to zapowiedź kolejnej współpracy? Tego nie wiadomo, ale trzeba przyznać, że sam pomysł brzmi bardzo zachęcająco! Spodobał się on również fanom. Trzymamy kciuki, a jeśli tylko ta produkcja dojdzie do skutku - na pewno dowiecie się o tym z naszej strony.

CZYTAJ TAKŻE: Moda na lata 90. w świecie disco polo! Artyści wracają do korzeni gatunku. Top 7 piosenek jak za dawnych lat

Sonda
Chcielibyście usłyszeć ich wspólny numer?

Najpiękniejsze pary w świecie disco polo! Zobacz kto tworzy zgrany duet nie tylko na scenie