Marcin Miller urodziny na scenie VOX FM

i

Autor: VOX FM Wokalista zespołu Boys obchodził 52. urodziny na scenie Najlepszego Koncertu Świata

Urodzinowa niespodzianka od radia VOX FM! Wzruszony Marcin Miller "Odebrało mi mowę"

2022-05-31 12:07

To był wieczór pełen emocji, nie tylko muzycznych! Podczas Najlepszego Koncertu Świata w Rzeszowie swoje urodziny obchodziła dwójka występujących na scenie artystów. Były prezenty, kwiaty, a nawet łzy wzruszenia!

Urodziny na Najlepszym Koncercie Świata

Najlepszy Koncert Świata jest wydarzeniem wyjątkowym, ale tym razem okazja do świętowania była podwójna, a nawet potrójna! W miniony piątek (27 maja) na scenie w Rzeszowie swoje urodziny świętowało dwoje z występujących artystów. Kolejne osiemnastki obchodzili Marcin Miller, lider zespołu Boys oraz Paula Woźniak, wokalistka zespołu Enjoy.

Gromkie "Sto lat" z udziałem publiczności było zwieńczeniem koncertu. Artystka otrzymała wielki bukiet czerwonych róż. Było ich dokładnie 26 czyli tyle, ile lat skończyła Paula. "Dziękuję Wam pięknie kochani, ale zrobiliście mi niespodziankę". Na scenie towarzyszył jej cały zespół, w tym Jarek. Wierni fani wiedzą, że ta dwójka tworzy duet również w życiu prywatnym i już niedługo powiedzą sobie sakramentalne "tak"

CZYTAJ TAKŻE: Paula i Jarek z Enjoy biorą ślub! Znamy datę, miejsce i szczegóły przygotowań do wesela

Pierwsza Zmiana VOX FM szuka prezentu dla Marcina Millera w Rzeszowie

Marcin Miller zaniemówił ze wzruszenia

Wcześniej jednak na scenie Najlepszego Koncertu Świata 52. urodziny świętował Marcin Miller z zespołu Boys. Legenda disco polo otrzymała od radia VOX FM wyjątkową niespodziankę - oprócz tortu ze świeczką i kwiatów, przygotowaliśmy dla niego oryginalny portret. Razem z publicznością odśpiewaliśmy też "Sto lat". I choć wydawało się, że Miller na scenie jest już tyle lat i nic nie jest w stanie go zaskoczyć, to w tamtej chwili dosłownie odebrało mu głos ze wzruszenia.

CZYTAJ TAKŻE: Prezenterzy VOX FM szukają prezentu dla lidera zespołu Boys!

Jestem na scenie ponad 30 lat. I po tych trzydziestu latach, w Rzeszowie znajomi z radia wręczają mi... ktoś może powiedzieć, że banalny obraz. A ja patrzę na niego i myślę "Boże jedyny... po 30 latach ci ludzie wręczyli zespołowi Boys właśnie to!" I to jest takie fajne uhonorowanie tych lat na scenie.

- powiedział wzruszony Marcin Miller. Po czym krzyknął, że to kolejne osiemnaste urodziny i kontynuował swój koncert.

Przypomnijmy - już w ten piątek (3.06) widzimy się w Radomiu. Szczegóły tutaj: Kto i gdzie wystąpi na scenie Najlepszego Koncertu Świata?

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?