Paula i Jarek z Enjoy biorą ślub! Znamy datę, miejsce i szczegóły przygotowań do wesela

i

Autor: facebook.com/EnjoyMuzyk Paula i Jarek z Enjoy biorą ślub! Znamy datę, miejsce i szczegóły przygotowań do wesela

Paula i Jarek z Enjoy biorą ślub! Znamy datę, miejsce i szczegóły przygotowań do wesela

2022-04-25 11:22

Paula Woźniak i Jarek Nowotniak są parą nie tylko w pracy. Liderzy zespołu Enjoy od lat tworzą zgrany duet także w życiu prywatnym. Teraz poszli krok a nawet kilka dalej. Zaręczyli się w ubiegłym roku, w tym kupili dom i biorą ślub. Sukienka już wybrana. A co z piosenką na pierwszy taniec?

Kiedy zespół Enjoy kilka lat temu zaprezentował fanom piosenkę pod tytułem „Od pierwszego spojrzenia” fani zastanawiali się czy Paula i Jarek śpiewają o sobie. Jednak para nie tłumaczyła, czy tak faktycznie było. Bez względu na to, czy wokaliści zespołu Enjoy zakochali się w sobie od pierwszego spojrzenia czy nie, to chcą iść przez życie razem. Jarek oświadczył się Pauli na początku 2021 toku, a ona powiedziała tak. W marcu 2022 roku zakochani świętowali 7 rocznicę związku, kupili dom i ustalili datę ślubu. Paula Woźniak i Jarek Nowotniak staną na ślubnym kobiercu 16 czerwca tego roku w Sokołowie Podlaskim. Przygotowania do uroczystości trwają.

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna pozuje z „golasami". „Foczka Madzia" dołączyła do klubu

Suknia już jest, ale jej nie widziałem. Paula ją przede mną ukrywa. Zastanawiamy się jeszcze nad wyborem garnituru dla mnie – nie możemy zdecydować, który kolor. Zaproszenia rozesłane, niektóre dostarczamy osobiście – zdradza w rozmowie voxfm.pl Jarek Nowotniak.

Przyszły pan młody zapytany o piosnkę na pierwszy taniec odpowiedział, że jeszcze nie ma konkretnej decyzji. Paula i Jarek rozważali „Wyglądasz tak pięknie”, którą śpiewa Sobel. Jakiego wyboru ostatecznie dokonają młodzi przekonamy się w czerwcu, ale już dziś życzymy, by wszystko udało się, tak jak Paula i Jarek sobie zaplanują!

8. urodziny Radia VOX FM

Weselne hity, które porywają do tańca. Wydaje Ci się, że znasz wszystkie? Ten QUIZ prawdę Ci powie!

Pytanie 1 z 15
"Daj mi tę noc" zna każdy. Tylko jak nazywał się zespół, który nagrał hit?