Dejw - „Pozamiatane!”. Nowy kawałek będzie sylwestrowym hitem?

2021-12-06 18:10 AM.
Dejw - „Pozamiatane!”. Nowy kawałek będzie sylwestrowym hitem?
Autor: Youtube.com/ DEJW Official Dejw - „Pozamiatane!”. Nowy kawałek będzie sylwestrowym hitem?

To ostatnia premiera w tym roku ale wszystko wskazuje na to, że będzie o niej głośnio jeszcze w kolejnym. Zespół Dejw wydał singiel „Pozamiatane!” fani są zachwyceni - wpisują na sylwestrową playlistę.

Zespół Dejw jest znany z takich piosenek, jak m.in.: „Dołeczki”, „No Chętnie” czy „Malinowy Smak” właśnie przygotował nowy numer. Utworu pod tytułem „Pozamiatane!” można było posłuchać jeszcze przed premierą  w VOX FM.Teraz kawałek wraz z teledyskiem trafił do sieci. Charyzmatyczny wokalista - Dawid Kulesza  nie zawiódł fanów. To on napisał słowa i muzykę do tego tanecznego utworu. Za klip odpowiada dobrze znany w branży disco polo zespół PN MEDIA. 

„I jak? Siadło? Dajcie znać poniżej co sądzicie o tym numerze" - napisał zespół Dejw pod teledyskiem. W odpowiedzi fani nie szczędzili komplementów.

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna z córką w świątecznej piosence. Piękni i Młodzi wydali „Święta w prezentach”

- Oj siadło siadło. Moja półtora roczna córka od razu zaczęła tańczyć jak tylko usłyszała więc to będzie jedną z ulubionych jej piosenek. A jeśli Juleczka (córka) zareagowała tańcem (a jest wybredna) to na pewno będzie hit.

- Dawid, jak Tyś mnie zaimponił w tej chwili. Sztos to mało powiedziane. Już wiadomo co będzie słuchane w najbliższym czasie. Pozamiatałeś tak, że Perfekcyjna Pani Domu nie ma prawa się do czegoś o przyczepić.

- Ale to będzie hit na sylwestra! - komentują internauci.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Odchodzę z programu MasterChef Junior! To była cudowna przygoda, ale teraz muszę się skupić na mojej nowej restauracji. Kim jestem?