Magdalena Narożna z córką w świątecznej piosence. Piękni i Młodzi wydali „Święta w prezentach”

2021-12-06 10:58 AM.
Magdalena Narożna z córką w świątecznej piosence. Piękni i Młodzi wydali „Święta w prezentach”
Autor: Youtube.com/Vanila Records Magdalena Narożna z córką w świątecznej piosence. Piękni i Młodzi wydali „Święta w prezentach”

Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi zaprezentowali świąteczny singiel. Klimatyczny teledysk wprowadza bożonarodzeniową atmosferę. Są dzwoneczki, jest choinka i rodzina.

„Święta w prezentach” to bożonarodzeniowa piosenka zespołu Piękni i Młodzi. Grupa, której liderką jest Magdalena Narożna postanowiła zaprosić do swojego projektu rodzinę. W teledysku można zobaczyć Magdalenę Narożną z córką Gabrysią, a także nowym partnerem Krzysztofem. Nie zabrakło także pozostałych członków zespołu - Daniela Wilczewskiego oraz Daniela Biczaka z rodzinami. „Widzieliście i słyszeliście już Naszą najnowszą świąteczną pastorałkę ? Jeżeli nie to zachęcam Was do tego bardzo serdecznie „ - napisała Magda Narożna na Instagramie. Jak „Święta w prezentach” przyjęli internauci?

ZOBACZ TEŻ: Nowy świąteczny hit? Elton John i Ed Sheeran śpiewają „Merry Christmas". Dochód zostanie przekazany na cele charytatywne

- Super piosenka .. niestety mamy mało polskich takich fajnych świątecznych piosenek.

- Gdyby Madzia zaśpiewała tę całą piosenkę to by był tegoroczny hit! Jakoś bucha taka od niej super energia którą po prostu kocham!  "To nasze święta" zdecydowanie lepiej wpada w ucho i nadal będzie puszczana jak co roku w moim domu!

- Wspaniały utwór a w teledysku tyle miłości ciepła - komentują internauci.

Zobacz na voxfm.pl najnowszy teledysk do utwóru „Święta w prezentach” zespołu Piękni i Młodzi.

Dzieciństwo w PRL – Mikołajki

Pytanie 1 z 10
Szkolne mikołajki odbywały się przeważnie: