Demi Lovato

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato wzywa do powstrzymania się od TYCH komplementów. Twierdzi, że są… szkodliwe!

2021-05-24 13:00

Demi Lovato ma dość burzliwą przeszłość. Odwyki i doświadczenia związane z jej wagą sprawiły, że gwiazda inaczej patrzy na niektóre rzeczy. Swoim podejściem stara się także zarażać inne osoby. Dlatego od pewnego czasu co jakiś czas otwarcie mówi, co jej leży na sercu. Tym razem zabrała głos w sprawie komplementów.

Demi Lovato uwielbia publicznie zabierać głos w ważnych dla siebie sprawach. Fani również chętnie słuchają jej słów na temat jej przeszłości i wielu innych przemyśleń. Odkąd gwiazda ledwo uszła z życiem po przedawkowaniu narkotyków, stara się nie tylko dbać o siebie, ale także wspierać inne osoby, które zmagają się z podobnymi co ona problemami.  Demi wielokrotnie zabierała głos w sprawie trzeźwości, a także swojej wagi, które często się waha.

Demi Lovato nie zwalnia tempa. Kilka dni temu wyznała, że jest osobą niebinarną, a teraz skupia się na relacjach międzyludzkich, a dokładniej na komplementach.

Otóż piosenkarka jest zdania, że niektóre komplementy mogą mieć zupełnie inny skutek, niż się tego oczekuje. Lovato chodzi o komplementy dotyczące sylwetki. Uważa, że nie powinno się chwalić kogoś, kto schudł lub przybrał na wadze. Dlaczego? Wszystko dokładnie wyjaśniła.

Jeśli nie znasz czyjejś historii związanej z jedzeniem, nie komentuj jego ciała. Nawet jeśli twój zamiar jest czysty, ta osoba może obudzić się o 2 w nocy i będzie zastanawiać się nad tym stwierdzeniem. Czy to wspaniałe uczucie? Tak, czasami. Ale w głowie może pojawić się stwierdzenie: „widzisz, ludzie lubią cię kiedy jesteś chudszy” lub „jeśli zjesz mniej, stracisz więcej na wadze.

 – mówiła Demi.

Zgadzacie się z jej podejściem?

Jak dobrze znasz Demi Lovato?

Pytanie 1 z 7
W którym roku urodziła się Demi Lovato?
ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
Źródło: Demi Lovato wzywa do powstrzymania się od TYCH komplementów. Twierdzi, że są… szkodliwe!