DJ DZIEKAN

i

Autor: Instagram.com/djdziekan

DJ Dziekan debiutuje na dużym ekranie! Fani: "Mistrzostwo!"

2022-03-11 7:47

Tego jeszcze nie było! DJ Dziekan idzie w swojej karierze o krok dalej! Już nie tylko raczy fanów swoimi zdolnościami muzycznymi, ale także pokazuje umiejętności aktorskie! W mediach społecznościowych pochwalił się debiutem na dużym ekranie! Zaczyna z wysokiego C - DJa Dziekana możemy zobaczyć w specjalnej odsłonie filmu "Ojciec Chrzestny"! Sprawdź!

DJ Dziekan, znany i bardzo lubiany w muzycznym świecie grajek, tym razem dał się poznać swoim fanom z zupełnie innej strony. "Kochani, zobaczcie mój debiut na DUŻYM EKRANIE" - napisał DJ Dziekan z przymrużeniem oka do swoich fanów na profilu na Facebooku. Znany m.in. z ogromnych pokładów kreatywności artysta tym razem zaskoczył dodatkowymi umiejętnościami. O jego zdolnościach muzycznych wiedzieliśmy już dużo, a teraz DJ Dziekan pokazał, że ma także aktorskie zapędy. Wziął udział w parodii filmu "Ojciec Chrzestny". "To nasza, najnowsza produkcja oparta na kanwie powieści "Ojciec Chrzestny" Mario Puzo wydanej w roku 1969. Ten wyjątkowy projekt tworzą Mateusz "Big Boy" Borkowski - osobowość telewizyjna, Dj Dziekan - osobowość intenetowa oraz Reżyser oraz Executive Producer Gab Przybylsky" - czytamy w opisie pod filmem, który już trafił do sieci.

Nowy wymiar DJa Dziekana! Fani: "Sztos Panie!"

Na odzew fanów DJa Dziekana nie trzeba było długo czekać. Pod filmem na YouTubie posypała się lawina komentarzy. "Co tu się wydarzyło! Super to wyszło! A oprawa muzyczna pierwsza klasa!" - piszą fani, zachwyceni zdolnościami ulubionego grajka, a teraz zapewne także aktora. "Sztos Panie!", "Jak zawsze jestem pod wrażeniem. Naprawdę jesteś wszechuzdolniony", "Mistrzostwo!", "Tego jeszcze nie grali! Super Dziekanku" - czytamy w komentarzach pod najnowszą produkcją. Debiutu oczywiście gratulujemy i oczarowani nowym wymiarem DJa Dziekana prosimy o więcej!