ZŁO czyli książka Marty Kiermasz o seryjnych mordercach

i

Autor: materiały prasowe Historię siedmiu seryjnych morderców, w tym Jeffreya Dahmera znajdziecie w książce "ZŁO"

Dlaczego fascynują nas seryjni mordercy? Skąd w ich umysłach bierze się chęć zabijania? Nie ma głupich pytań w VOX FM

2022-09-29 14:53

Podcasty i seriale o prawdziwych zbrodniach biją rekordy popularności. Historie seryjnych morderców jednych ciekawią, innych przerażają, jeszcze innych brzydzą, ale nigdy nie pozostawiają nikogo obojętnym. Dlaczego tak bardzo fascynują nas seryjni mordercy?

Zajrzeć do umysłu seryjnego mordercy

Dlaczego fascynuje nas zło? Kim są seryjni mordercy? Czy można ich zrozumieć? ? Skąd biorą się psychopaci, zdolni do najgorszych zbrodni? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w rozmowie z autorką książki "ZŁO" Martą Kiermasz. Dziennikarka opisuje skupia się w niej na siedmiu mordercach, którzy zasłynęli nie tylko ogromną liczbą ofiar, ale też niebywałą brutalnością. Dowiecie się, jakie wydarzenia doprowadziły do tego, że rozpoczęli krwawe polowania na ludzi. "Zło" to mroczna podróż po zakamarkach ludzkiego umysłu, który niekiedy zaczyna tworzyć okrutne fantazje.

CZYTAJ TAKŻE: Jeffrey Dahmer dosłownie polował na swoje ofiary. Ta historia odżyła na nowo między innymi w książce "ZŁO" Marty Kiermasz

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Jeffrey Dahmer, Ted Bundy, John Wayne Gacy, Richard Ramirez, Mariusz Trynkiewicz, Ailen Wuornos i Ed Kemper to jedni z najgorszych seryjnych morderców, którzy chodzili po świecie. Marta kiermasz będzie gościem audycji "Nie ma głupich pytań". Słuchajcie już w najbliższą niedzielę (2 października) o 8:00.

CZYTAJ TAKŻE: Nie ma głupich pytań - audycja i podcast w VOX FM

Listen to "Jeffrey Dahmer - kanibal z Milwaukee [ZŁO- Zbrodnia, Łowca, Ofiara]" on Spreaker.

Moda na lata 90. w świecie disco polo! Artyści wracają do korzeni gatunku. Top 7 piosenek jak za dawnych lat