Love Island

Dominika z Love Island 9 wcześniej chciała zostać damą w Projekt Lady! Szybko odpadła

2024-04-02 21:22

Dominika Jarmoszewska dołączyła do Love Island 9 w trakcie casa nova. Widzowie szybko dostrzegli, że już gdzieś widzieli dziewczynę. Nie mylili się. Kilka lat wcześniej Dominika próbowała swoich sił w programie Projekt Lady. Wtedy nie poszło jej najlepiej i szybko musiała oddać perły. Czy tym razem osiągnie swój cel i znajdzie miłość w Love Island?

Dominika Jarmoszewska była w Projekt Lady

Dominika Jarmoszewska to nowa mieszkanka wyspy miłości. 26-latka dołączyła do programu w casa nova i będzie próbowała znaleźć swoją drugą połówkę. Widzowie programu rozpoznali w dziewczynie byłą uczestniczkę Projektu Lady. Faktycznie, w 2021 roku Dominika wzięła udział w programie TVN. Wtedy dziewczyna pragnęła zmiany. Za dużo imprezowała, a wszystkie ambicje odłożyła na bok. Już wtedy Dominika marzyła o szczęśliwym związku i założeniu rodziny, jednak jak sama twierdziła mężczyźni traktowali ją jak dziewczynę na chwilę, z którą można się pobawić, a nie stworzyć prawdziwy związek.

Josie Kwaśniewska została „Królową przetrwania”! Wcześniej wygrała Love Island. Czy jej związek przetrwał?

Dominika Jarmoszewska szuka miłości w Love Island 9

Wtedy nie udało się jej zbyt długo przetrwać w programie. Czy teraz będzie inaczej i Dominika spełni marzenie o znalezieniu drugiej połówki? Tego dowiemy się w nowych odcinkach programu.

Love Island 9: Adrian wróci do programu?! Wszyscy mogą być w mocnym szoku

Kim jest Dominika Jarmoszewska?

Dominika jest wizażystką, na co dzień pracuje w perfumerii. Dobieranie i komponowanie zapachów to jej wielka pasja. Jej oryginalna uroda budzi często zainteresowanie, a sama przyznaje, że ludzie często pytają, czy jest Azjatką. Jest stanowcza i sprawia wrażenie zimnej królowej. Bardzo szybko odnajduje się w towarzystwie i szybko rozkręca imprezy. Nie boi się mówić tego co myśli.