Ela Kliś, Piękni i Młodzi

i

Autor: Screen shot youtube: Ela Kliś - W zakamarku łez (Oficjalny teledysk)

Premiera

Ela Kliś z Pięknych i Młodych debiutuje solowo. "Twój wokal to miód na moje uszy"

2023-07-04 14:31

Nowa wokalistka zespołu Piękni i Młodzi wydała swój debiutancki utwór. Młoda i zdolna artystka marzy o solowej karierze. Czy ma szansę na rynku muzycznym? Fani wypowiedzieli się w komentarzach i zdradzili co sądzą o jej nowej piosence!

Ela Kliś dołączyła do zespołu Piękni i Młodzi Dawida Narożnego na początku lutego 2023 roku. Młodą wokalistkę mogliśmy już widzieć w programie Szansa na Sukces oraz w teledysku Boys. Ela ma ciekawą barwę głosu i od lat interesuje się muzyką. Na swoim koncie ma parę coverów, a teraz postanowiła nagrać coś swojego. Za nami premiera jej debiutanckiego utworu "W zakamarku łez". Fani nie szczędzili komentarzy. Czy Ela Kliś skradła serca słuchaczy swoją nowością?

Zobacz także: Fani Pięknych i Młodych w szoku. „To głos Eli czy Ela podkłada głos Magdy?”

Dawid Narożny chwali się nowymi piosenkami

Nowy utwór Eli Kliś to opowieść o miłości. Mimo melancholijnego tytułu "W zakamarku łez" piosenka wcale nie jest smutna, a wokalistka w teledysku energicznie tańczy i się uśmiecha. Fani w komentarzach nie szczędzili komplementów i gratulowali udanego debiutu. Oto niektóre z nich:

Brawo Elu ❤ 👏wspaniale widzieć, gdzie może człowieka doprowadzić talent i pasja

Wow, przepiękny głos 🥰🥰 Świetny utwór i naprawdę super teledysk ❤️👏😍 Gratuluję ❤️❤️

Cudowny utwór❤❤ w końcu się doczekałam 😍😍 Eluś Twój wokal to miód na moje uszy 💞💞 będzie hit jak nie wiem co💪💪 niech leci w świat 👍👍

Petarda... szerokości na dywanie sławy. ❤🥰🤗