Elwira Mejk

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Elwira Mejk długo milczała w tej sprawie. Teraz gwiazda disco polo postanowiła ujawnić prawdę

2021-04-23 15:33

Tego się nikt nie spodziewał. Elwira Mejk razem z zespołem przygotowuje się do premiery najnowszej piosenki, dlatego w mediach społecznościowych pojawiają się głównie zdjęcia z planu teledysku. Jednak jedna z fotografii i wiadomość od wokalistki zaskakuje.

Podczas pandemii koronawirusa Elwira Mejk podobnie, jak większość rodaków podróżowała po Polsce. Wokalistka publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia na których zdobywa Śnieżkę - najwyższy szczyt w Karkonoszach, czy fotki z Tatr. Ostatnio jednak jej Instagram zdominowały fotografie w planu teledysku do najnowszej piosenki (tytuł i datę premiery zdradzimy niebawem na voxfm.pl, bądźcie czujni). Jednak ostatnim zdjęciem, zupełnie nie związanym z disco polo, Elwira zaskoczyła fanów. Ujawniła, że podczas pandemii wybrała się do Egiptu!

- Hurghada, Egipt w czasie #covid19 . Odważyłam się polecieć. Z przygodami, czy bez? Testy, maseczki, jak dużo ludzi, co się zmieniło ? Wszystko od wylotu do powrotu w Pamiętniku MEJKowej - napisała gwiazda disco polo zachęcając do odwiedzin swojego kanału na YT.

Fani są zaskoczeni, bo wokalistka wcześniej nie publikowała zdjęć z wyjazdu, ale jednocześnie zachwycają się wyglądem Elwiry: - "Elwirko wyglądasz, jak Szeherezada" - komentuje jeden z internautów. Zgadzacie się? Zobaczcie na zdjęciu poniżej.

Grill – rodzaje, jaki powinien być dobry grill?

QUIZ. Potrafisz połączyć filmowych kochanków w pary? 8 punktów to minimum!

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się mąż Kariny z filmu „Listy do M.”?