Elwira MEJK zaskakuje formą na wiosnę! Fani: Ale bicepsik

i

Autor: Instagram.com / Elwira Mejk Elwira MEJK zaskakuje formą na wiosnę! Fani: "Ale bicepsik"

Elwira MEJK zaskakuje formą na wiosnę! Fani: "Ale bicepsik"

2022-03-31 17:13

Figury Elwiry z grupy Mejk każdy może pozazdrościć! Wokalistka zawsze dbała o formę fizyczną, jednak teraz - jak sama przyznaje - jest jej to tym bardziej potrzebne. Regularnie ćwiczy w swojej domowej siłowni, czym chwali się w social mediach, a fani zachwycają się postępami. Dlaczego Elwira musiała bardziej zadbać o swoje zdrowie i jak wygląda teraz? Sprawdź w artykule poniżej!

Wiosna to czas, gdy ciepłe, zimowe kurtki i grube swetry idą w odstawkę, a ich miejsce zajmują lekkie, delikatne stylizacje. Przyjemne temperatury zachęcają do eksponowania ciała, a tym samym do zadbania o swoją kondycję fizyczną. Wie coś o tym Elwira z grupy Mejk, która od zawsze dba o formę - niezależnie od pory roku. "Od zawsze dbałam o kondycję fizyczną, uprawiając rekreacyjnie różne formy sportu"  - napisała na swoim profilu na Instagramie Elwira Mejk. Przy okazji załączyła zdjęcie, na którym pozuje w stroju gimnastycznym z hantlami w dłoniach. Fani nie szczędzą słów w komentarzach. W większości są to słowa pochwały i zachwytu. "Ale bicepsik to ładnie już się obrysował", "Strach się bać", "Pięknie pani wygląda" - piszą pod zdjęciem.

Elwira MEJK dba o formę! "Dzisiaj jest mi to tym bardziej potrzebne"

Dlaczego Elwira musiała bardziej zadbać o swoje zdrowie? "Dziś wiem, że jest mi to tym bardziej potrzebne" - dodała we wpisie tajemniczo wokalistka. "Kiedy nieplanowanie gubi się kilogramy, to i gubi się masę mięśniową. Niedługo opowiem dlaczego tak mi się stało. Tymczasem w swoim domowym GYM nie odpuszczam" - podsumowała Elwira. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć piosenkarce dużo zdrowia, a przy okazji - dziękujemy za motywację do ćwiczeń!

Pierwsza Zmiana na TikTok’u

Kim jest Elwira Mejk?

Elwira Mejk, a właściwie Elwira Smilgin-Brodzik, to założycielka zespołu MEJK. Jest wokalistką i autorką tekstów. Grupę MEJK możecie kojarzyć m.in. z hitów  "Bo to miłość", "Tańczę z nim do rana", "Dla Ciebie", "Czy Ty mnie jeszcze kochasz" czy "Wina jej lejcie".Elwira Mejk, a właściwie Elwira Smilgin-Brodzik, to założycielka zespołu MEJK. Jest wokalistką i autorką tekstów. Grupę MEJK możecie kojarzyć m.in. z hitów  "Bo to miłość", "Tańczę z nim do rana", "Dla Ciebie", "Czy Ty mnie jeszcze kochasz" czy "Wina jej lejcie".