Extazy i Daniel Magical – “Zemsta” wkurzyła część słuchaczy

i

Autor: Screenshot TikTok/ zespolextazy_official; YouTube: Disco Polo Lajf Extazy i Daniel Magical – “Zemsta” wkurzyła część słuchaczy

Disco polo

Extazy i popularny patostreamer? “Zemsta” wywołuje kontrowersje

2023-07-31 20:11

“Zemsta” to nowy utwór zespołu Extazy, który jest swoistą kontynuacją ich hitu “Golas”. W jednym z tiktok-owych klipów opublikowanych na profilu formacji pojawili się między innymi Roxaok, Kokardeczki (Suchar i Babka), Maluba oraz… Daniel Magical. Nie wszystkim fanom się to spodobało…

“Zemsta” Extazy, zwana również “Zemstą Golasa”, radzi sobie w sieci całkiem nieźle. I choć na YouTubie internauci rozpływają się nad nowym hitem, na TikToku zawrzało. Wszystko przez obecność znanego patostreamera, Daniela Magicala.

CZYTAJ TAKŻE: W tych miastach w sierpniu posłuchasz zespołu Extazy. Lista koncertów robi wrażenie!

Extazy i Daniel Magical – “Zemsta” wkurzyła część słuchaczy

Na tiktokowym profilu Extazy pojawił się klip, w którym wspomniana ekipa bawi się w rytm “Zemsty”. Wśród zgromadzonych znalazł się Daniel Magical, który zasłynął w sieci z patologicznych zachowań, takich jak pokazywanie na wizji używek, alkoholizacja i zatargi z prawem. Ostatnio było też o nim głośno w kontekście jego dramatycznego rozstania z byłą dziewczyną, Nicolą (aka Nikitą). Magicalowie (Daniel i jego mama Gosia) coraz częściej “współpracują” z disco polowymi wykonawcami. Roxaok nagrała nawet piosenkę nawiązującą do Gohy (która zresztą wystąpiła w kilku jej TikTokach), a Dawid Narożny zaśpiewał dla Magicalowej jej ulubioną piosenkę (też na TikToku rzecz jasna).

Do wesołej ekipy dołączył ostatnio zespół Extazy i w sieci zawrzało. Część internautów uznała, że to poniżej jakiegokolwiek poziomu, inni zaś twierdzą, że współpraca z Magicalem nastawiona jest wyłącznie na łatwy zysk w postaci zwiększenia zasięgów.

- psycholog mi nie uwierzy

- kiedy myślisz, że nie da się niżej....

- nie wierze nie wiem już czy się śmiać czy płakać

- debilizm na maksa 😳

- zasięgi, czego się nie zrobi dla nich 😂😅

- Błagam tylko nie te osoby

… czytamy w komentarzach.

Oczywiście znaleźli się też tacy, którym taka kolaboracja ani trochę nie przeszkadza. Sam utwór zgarnia pozytywne opinie i ma szanse stać się jednym z największych hitów tego lata.

Disco polo - dopasuj wers do artysty

Pytanie 1 z 6
"O miłość walczyć to nie wstyd"
VOX: sonda damsko męska