“Jes Jes Gut Gut” Roxaok nie spełnił oczekiwań? Internauci są podzieleni

i

Autor: Screenshot Youtube; TikTok/ ROXAOK “Jes Jes Gut Gut” Roxaok nie spełnił oczekiwań? Internauci są podzieleni

Disco polo

“Jes Jes Gut Gut” Roxaok nie spełnił oczekiwań? “Szkoda, że…”

2023-06-19 21:46

Roxana Orłowska wypuściła wreszcie numer, na który czekały tysiące jej fanów. Jej i Gohy Magical, czyli matki patostreamera, której wokalistka nie tylko załatwiła spektakularną (choć krótkotrwałą) metamorfozę, ale też zrobiła niemałą reklamę. Jak wyszedł efekt końcowy?

Roxaok to była tancerka, a obecnie TikTokerka, która próbuje, dość skutecznie, zaistnieć w świecie disco polo. Ma już na koncie kilka dobrze przyjętych utworów, a “Jes Jes Gut Gut” jest jednym z nich. Choć są też pewne wątpliwości…

CZYTAJ TAKŻE: Czadoman opanował internet z piosenką Renia. Szykuje się hit tegorocznych wakacji?

“Jes Jes Gut Gut” Roxaok nie spełnił oczekiwań? Internauci są podzieleni

Piosenka zadebiutowała w połowie czerwca i fani Roxany jej nie zawiedli – zarówno na YouTube, jak i w social mediach aż roi się od pozytywnych komentarzy. Nie zabrakło jednak słów krytyki. Niektórzy internauci podnoszą, że tekst jest niezrozumiały, inni zarzucają, że piosenka jest zwyczajnie zbyt krótka i przypomina bardziej wersję demo. Pojawił się też żartobliwy komentarz nawiązujący do tekstu utworu – Roxana chyba nie wie, że koty (stereotypowo) mają 9 żyć, nie 7.

- Za krótki ten utwór wszystko spoko ale niecałe 2 min utwór to wersja niczym demo

- Niecałe dwie minuty to tak trochę nie śmieszny żart

- Gdybym tylko zrozumiała tekst... 😳

- spodziewałem się czegoś lepszego

- Tu jest coś więcej niż te dwie linijki tekstu?

- Czemu 7 żyć mają koty? Zawsze mówiło się 9 żyć. Wyszła jakąś aktualizacja, czy u magicala koty mają 7 żyć, a miesiąc ma 365 dni?

- spodziewałem się czegoś lepszego.

… czytamy w komentarzach.

Do tego dochodzi oczywiście kontrowersyjny wydźwięk całego przedsięwzięcia – nagrywanie piosenek inspirowanych internetową działalnością patostreamerów i osób z nich związanych niebezpiecznie zbliża się już do promowania patologii. Daniel Magical, syn pani Małgosi, zasłynął bowiem licznymi skandalami, alkoholowymi libacjami na wizji (w tym z udziałem swojej rodzicielki), niecenzuralnym słownictwem i zatargami z prawem.

Rozpoznasz discopolowe klipy po zaledwie jednym kadrze? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 7
Z jakiego klipu pochodzi ten kadr?
disco polo quiz
VOX: sonda damsko męska