Fame MMA 12. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv Fame MMA 12? I jak wygląda karta walk?

i

Autor: Instagram.com/famemmatv Fame MMA 12. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv Fame MMA 12? I jak wygląda karta walk?

Fame MMA 12. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv Fame MMA 12? I jak wygląda karta walk?

2021-11-19 18:11

Fame MMA 12 już w sobotę, 20 listopada. Kiedy i gdzie oglądać? Ile kosztuje ppv Fame MMA 12? O której godzinie rozpoczyna się gala Fame MMA 12 i jak prezentuje się karta walk? Te pytania nurtowały fanów odkąd organizatorzy ogłosili pełną listę zawodników. Wszystko jest już jasne. Poniżej wszystkie informacje dotyczące Fame MMA 12.

Fame MMA 12 zapowiada się na jedną z bardziej ekscytujących gal w historii. Kiedy organizatorzy ogłosili pełną listę zawodników fanów rapu najbardziej interesuje wynik starcia Blonsky – Matt Fit Lovers. Ale największe emocje wśród internautów budzi pojedynek pomiędzy Marcinem Wrzoskiem a Kasjuszem Don Kasjo Życińskim. Wiemy, o której godzinie się zmierzą. Jak prezentuje się karta walk Fame MMA 12, 20 listopada? Gdzie oglądać transmisję?

Gala Fame MMA 12 odbędzie 20 listopada. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00. Lista zawodników jest imponująca, a ich starcia będzie można obejrzeć na żywo za pośrednictwem kupionego wcześniej dostępu PPV. Karta walk Fame MMA 12 prezentuje się nieco inaczej niż początkowo zakładano. Wszystko przez problemy zdrowotne zawodników. Wiadomo, że nie dojdzie do starcia Mateusza Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Młody Muran doznał kontuzji i do oktagonu z Tańculą wejdzie… Jacek Murański. Ojciec Murana miał zadebiutować dopiero w Fame MMA 13. Walka Murański - Tańcula odbędzie się na specjalnych zasadach - w klatce 3 na 3 metry. I zapowiada się na jedną z najciekawszych na Fame MMA 12. Wszyscy czekają na walkę wieczoru, w której zmierza się Marcin Wrzosek i Kasjusz Don Kasjo Życiński. Ten pierwszy obecnie nie jest w najlepszej formie. W ostatnich sześciu pojedynkach wygrał trzy razy, ale też trzy razy przegrał. Polish Zombie zdecydował się na kontrakt z FAME MMA by stworzyć sobie szansę rewanżu z Normanem Parke. Jednak jeśli przegra może mieć dużo stracić - „Wygrana lub długa przerwa, bądź całkowite rozstanie z naszą organizacją" - powiedział w rozmowie z portalem inthecage.pl. Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW. Walka  pomiędzy Marcinem Wrzoskiem a Kasjuszem Don Kasjo Życińskim to walka wieczoru Fame MMA12. To starcie odbędzie najprawdopodobniej w okolicach północy. Karta walk Fame MMA 12 zapowiada także starcie o mistrzowski pas kategorii półśredniej. W tej bójce zmierzą się Adrian Polak Polański i Maksymilian Wiewiór Wiewiórka. Kto jeszcze będzie walczył w Fame MMA 12 i gdzie oglądać transmisję?

ZOBACZ TEŻ: Znany zespół disco polo pokazał prawdziwe oblicze. „Słoma z butów”

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Młodzieżowe słowa roku 2021 - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 9
Co oznacza młodzieżowe słowo foliarz?

Fame MMA 12. Karta walk

  • Kasjusz Don Kasjo Życiński - Marcin Wrzosek
  • Adrian Polak Polański - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - walka o pas
  • Krzysztof Radzikowski - Piotr Bestia Piechowiak
  • Mateusz Fit Lovers Janusz - Kacper Blonsky Błoński
  • Karolina Zusje Smogulecka - Marta Martirenti Rentel
  • Jacek Murański - Arkadiusz Tańcula
  • Kamila Kamiszka Wybrańczyk - Anna Andrzejewska
  • Krystian Krycha Wilczak - Maciej Szewcu Szewczyk
  • Patryk Ryba Karaś - Kornel Koro Regel
  • Adrian Wieliczko v- Jakub Dragon Kaczmarski

Gala Fame MMA 12. Gdzie i o której godzinie oglądać?

Gala Fame MMA 12 odbędzie się w Gliwicach 20 listopada. Start imprezy o 20:00 i o tej godzinie będzie można oglądać także Fame MMA 12 przez Internet. Jedynym miejscem, w którym transmisja FAME MMA 12 online zostanie pokazana jest serwis famemma.tv. Dostęp do transmisji można wykupić wyłącznie poprzez stronę FAME MMA oraz przez reflinki zawodników. Transmisja ppv Fame MMA 12 kosztuje w najdroższej opcji niewiele ponad 30 zł. Najtańszy stream Fame MMA 12 live można kupić już za 24, 99 zł. W jakości 720p i 29,99 zł w jakości 1080p. 

Marcin_Miller_Pierwsza_Zmiana_Show_koncert