Farma 3: Amanda jest rodziną kogoś z produkcji? To dlatego tak dobrze się trzyma?

i

Autor: materiały prasowe Farma 3: Amanda jest rodziną kogoś z produkcji? To dlatego tak dobrze się trzyma?

telewizja

Farma 3: Amanda jest rodziną kogoś z produkcji? To dlatego tak dobrze się trzyma?

2024-02-06 9:47

Nie milkną kontrowersje wokół Amandy z programu Farma 3. I nic zresztą dziwnego. Jej zachowania w ostatnich odcinkach show są delikatnie mówiąc, nie na miejscu. Teraz fani programu doszli z kolei do zaskakujących wniosków. Czy Amanda ma plecy w produkcji i dlatego nadal pozostaje na farmie na złość widzom?

Farma 3: Amanda ma plecy w produkcji?

Gdy część osób po reality show rozkręca potem karierę i zyskuje mnóstwo fanów, Amanda z programu Farma 3 raczej szybko odejdzie w zapomnienie. Widzowie już teraz po kilku tygodniach jej udział w show mają dość oglądania tej uczestniczki. A wszystko w związku z jej bezczelnymi zachowaniami względem pozostałych bohaterów programu. Amanda bowiem nie tylko knuje przeciwko nim i manipuluje, ale w dodatku potrafi być opryskliwa w kontaktach face to face. Dlatego widzowie jednoznacznie jej nie polubili i mają nadzieję, że dziewczyna, jak najszybciej odpadnie z programu. W najbliższym czasie się na to jednak nie zanosi. Czy to dlatego, że Amanda ma plecy w produkcji show Farma 3? Tak uważa część internautów. Dodajmy, że gdyby faktycznie tak było, to nie byłaby to pierwsza sytuacja, gdy niespodziewanie okazuje się, że uczestnik programu jest rodziną kogoś ważnego. W ostatniej edycji Hotelu Paradise Roch Krzyżański okazał się bowiem członkiem rodziny osoby, która pełni wysokie stanowisko w TVN.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Farma 3: Amanda to rodzina kogoś z produkcji?

W momencie, gdy znienawidzony przez widzów uczestnik długo nie odpada z programu, automatycznie w głowie pojawia się wiele pytań. Jednym z najważniejszych jest - dlaczego i jak to możliwe? Bo skoro nikt nie lubi danej osoby, to jakim cudem może tyle czasu utrzymywać się w show Farma 3? Zwolenników teorii spiskowych oczywiście nie brakuje, więc od razu pojawiły się zarzuty o to, czy Amandy z produkcją nie łączy coś więcej niż tylko rola uczestniczki. W komentarzach na profilu programu zawrzało.

Ja nie wiem ta Amanda to jest córka jakiegoś reżysera tego programu czy jak?? Bo tak pod nią jest wszystko robione że aż to q...a niesmaczne jest

ktoś mówił i na fb i tutaj gdzieś w komentarzach, że jest kuzynką jednej z prowadzących, ale ile w tym prawdy tego nikt nie wie.

nie jest kuzynką prowadzących, ale na bank przyszła.pi znajomości właśnie po to by namieszać

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Ile w tym wszystkim prawdy? Zapewne niewiele, a nawet jeśli coś byłoby prawdą, to na pewno byśmy się o tym nie dowiedzieli. Póki co, przeciwnikom Amandy pozostaje oglądanie Farmy 3 od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie, z nadzieją, że w końcu odpadnie.