telewizja

Farma 3: Amanda krótko wyjaśnia hejterów. Padły słowa o jej mamie

2024-02-26 16:16

To już pewne - program Farma 3 wielkimi krokami zbliża się do finału sezonu. Przed nami ostatnie zadania, a już niebawem dowiemy się, kto zostanie wielkim zwycięzcą trzeciej edycji rolniczego show. Czy będzie nim Amanda? To okaże się wkrótce. W Internecie nadal dziewczyna zbiera negatywne opinie. Teraz postanowiła odpowiedzieć.

Farma 3: Amanda znowu oberwała w komentarzach

Jesteśmy na ostatniej prostej, by poznać zwycięzcę programu Farma 3. Wielkie rozstrzygnięcie nastąpi już w najbliższy piątek. To wtedy, dowiemy się, kto wygra kasę i złote widły. Niektórzy z widzów programu od początku tego sezonu sugerowali, że w Farma 3 zwycięży Amanda. I bynajmniej nie chodziło im o to, że dziewczyna wzorowo się zachowuje i jest oazą dobroci dla pozostałych uczestników. W komentarzach pojawiały się uwagi, że program jest "ustawiony" pod Amandę i to jest powodem tego, że zaszła tak daleko. Do tego typu komentarzy ostatnio odniosła się sama zainteresowana. To nie wystarczyło jednak, by widzowie Farma 3 polubili Amandę. W komentarzach nadal pojawiają się krytyczne opinie na jej temat. Ostatnio jedną z nich sprowokowała wizyta mamy Amandy w programie.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: Amanda odpowiada na komentarz o mamie

Wizyta członków rodzin w programie Farma 3 przyniosła ogromne emocje. Trudno się zresztą dziwić, gdyż uczestnicy nie widzieli swoich bliskich przez wiele dni. Jednak w przypadku Amandy nie na tych emocjach skupili się niektórzy internauci. Ci postanowili bowiem wyłapać z odcinka słowa na temat tego, by nikt nie płakał przez dziewczynę. To zresztą nie pierwszy raz, gdy drobny element wystarczył do tego, by w sieci pojawiły się kolejne komentarze będące przytykiem do uczestniczki. Tym razem Amanda z Farma 3 postanowiła na to odpowiedzieć.

Mama amandzie mówiła żeby nikt przez nią nie płakał 💀💀💀 - napisał internauta.

To samo jej napisałem to odpisała mi że przecież nikt przez nią nie płakał - dodał inny.

to pytam kto płakał? Nikt! I przestańcie robić kolejna narracja wymyślać historie, których nie bylo - odpisała Amanda na komentarze.

Czy ta odpowiedź sprawi, że internauci przestaną kierować pod adresem Amandy kolejne niemiłe słowa? Zapewne przekonamy się wkrótce. Przed nami tymczasem ostatnie odcinki programu Farma 3. Te do piątku można oglądać o 20:00 w Polsacie.