telewizja

Farma 3: Amanda oszukała wszystkich? Widzowie mają dowody

2024-02-14 13:05

Widzowie od początku nowego sezonu programu Farma nie polubili Amandy. I raczej prędko się to nie zmieni, gdyż dziewczyna z odcinka na odcinek pokazuje się w coraz to gorszym wydaniu. Teraz widzowie show Farma 3 zarzucają jej kłamstwo. W dodatku wszystko miało dziać się na oczach kamer i innych uczestników.

Farma 3: Amanda oskarżona o kłamstwo

Na początku tego sezonu programu Farma 3 chyba nikt nie przypuszczał, że czeka nas taki roller coaster emocji. A jednak! Zamiast oglądania uroczych zwierzątek, musimy mierzyć się ze śledzeniem dram, obrażania innych uczestników i manipulowania poszczególnymi osobami. I ku rozczarowaniu niektórych widzów - na ekranach nadal musimy obserwować Amandę, która mocno zaszła w tej edycji za skórę nie tylko oglądającym, ale i uczestnikom. Wiele osób, które komentują nowe odcinki show Farma 3 ma nadzieję, że Amanda, jak najszybciej opuści program. Tak się jednak nie dzieje. Dowiadujemy się za to o niej coraz to ciekawszych rzeczy. Po emisji ostatniego epizodu programu Farma 3 niektórzy z komentujących zaczęli zarzucać, że Amanda mija się z prawdą w pewnej kwestii, a w dodatku zaprzecza własnym słowom na oczach kamer.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Amanda nie jest wege?

Amanda z programu Farma 3 w tej edycji show zasłynęła głównie tym, że często mówi uczestnikom prosto w oczy chamskie teksty i nie ma żadnych hamulców. Jakby tego było mało - widzowie zauważyli, że uczestniczka za wszelką cenę chce dotrzeć do finału, nie zważając na to, jak będzie odbierana przez innych. Teraz zwrócili uwagę na jeszcze jedną rzecz w komentarzach.

widze, że Amanda dzisiaj wege nie jest😂 wpierdziela ta pizze az jej sie uszy trzesa😂😂😂

Chyba że salami było jakieś wege 🤷🏼‍♀️ ale też to zauważyłam

Ona miała inną pizzę. Było widać jak bierze z jakimś zielskiem ;)

- napisali komentujący na profilu programu.

Sama Amanda na swoim koncie na Instagramie wyraźnie podkreśla, że jest wegetarianką. W opisie jej konta możemy przeczytać "VEGETARIAN💚!". W opisie profilu ma też napisane "animals", a na jej stories możemy też nie raz usłyszeć, że los zwierząt jest jej niezwykle bliski. Można, więc przypuszczać, że rację ma jednak trzeci z komentujących. Tymczasem nowe odcinki Farma 3 możemy oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.