Amanda, uczestniczka Farmy

i

Autor: mat. pras.

telewizja

Farma 3: Amanda przegięła pałkę? Fani programu mają tylko jeden wniosek

2024-01-30 11:16

Antybohaterka nowego sezonu programu Farma - wybrana! Widzowie nie mają złudzeń, że w tej edycji jest nią Amanda. Uczestniczka od kilku odcinków mocno działa oglądającym na nerwy, a jej ostatnie decyzje przekreśliły jej szanse u fanów Farmy całkowicie. Czy w końcu doigra się na dobre? Wiele na to wskazuje.

Farma 3: Amanda się doigrała

Program Farma 3 już od kilku tygodni dostarcza emocji widzom Polsatu. I niestety wiele wskazuje na to, że raczej tych negatywnych. Oglądający, którzy zasiadali przed telewizorami przez ostatnie dwa sezony po to, by zobaczyć, jak wygląda życie na farmie - są mocno rozczarowani. Wszystko przez to, że w tej edycji produkcja skupiła się głównie na uczestnikach i ich relacjach, a farma w tym wszystkim stanowi co najwyżej tło. Jakby tego było mało - uczestnicy zamiast żyć ze sobą w zgodzie i przyjaźni, podzielili się na grupki. Fani programu Farma 3 znaleźli już sobie osobę, która szczególnie działa im na nerwy. Tą została Amanda, która zbiera od internautów ostre komentarze ze słowami krytyki. I trudno się dziwić, ponieważ - na co uwagę zwracają też komentujący - zamiast się bawić, knuje i niefajne odnosi się do innych uczestników.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Farma 3: Amanda w ogniu krytyki

Amanda z programu Farma 3 zasłynęła m.in. ciętym językiem i jej odzywkami do niektórych uczestników. Dziewczyna zdaniem widzów skupia się na ciągłym knuciu, a w dodatku jest niemiła dla innych uczestników i zastanawia się tylko nad tym, jak wyeliminować konkurencję. Z jednej strony to zrozumiałe, ponieważ po to idzie się do reality show, z drugiej to jednak dość ryzykowne zagranie. A przynajmniej dla osób, które chciałyby mieć jakichkolwiek fanów. Tych Amanda raczej nie zdobędzie zbyt wielu. O czym najlepiej świadczą komentarze w sieci.

Póki rządzi Amanda I będzie wywalać osoby dla których ten program oglądam to nie spieszę się z pracy do domu przed telewizor. Program miał być rozrywkowy a tu żadnej rozrywki nie ma. @farmapolsat pokazujecie jak nisko upada człowiek a ten kto ma jakieś wartości zostaje wyrzucony (tu mam na myśli dzisiejszy odcinek)

Serio się odechciewa oglądać. Amanda sobie decyduje o wszystkim i wywala pół farmy. Wszystkie fajne osoby będą leciały po kolei. Pracowite, które nikomu nic złego nie zrobiły. Oglądalności, oglądalnością ale takim zachowaniem stracicie fanów. Toksyczność, poniżanie i złe zachowanie powinno być piętnowane a nie oklaskiwane. Kama wraca i wierzę że wróci do ludzi w odpowiednim momencie

Fajniutka ta nowa farmera 😁😍 Oby tylko nie stała się taka jak ta żmija Amanda.

- napisali widzowie na profilu programu.

Jak widać Amanda ostro przegięła. Widzowie chcieliby żeby opuściła program. Czy tak się stanie? O tym dowiemy się w kolejnych odcinkach Farma 3.