Farma 3: Amanda to kuzynka Ilony Krawczyńskiej?! Prawda w końcu wyszła na jaw!

i

Autor: AKPA, materiały prasowe Farma 3: Amanda to kuzynka Ilony Krawczyńskiej?! Prawda w końcu wyszła na jaw!

telewizja

Farma 3: Amanda to kuzynka Ilony Krawczyńskiej?! Prawda w końcu wyszła na jaw!

2024-02-15 13:48

Widzowie programu Farma 3 doszli do zaskakujących wniosków. Niektórzy z komentujących program w sieci zaczęli uważać, że Amanda, która bierze udział w najnowszej edycji formatu, jest rodziną jednej z prowadzących. I to zdaniem widzów ma pomagać jej w drodze do zwycięstwa. Czy Ilona i Amanda faktycznie są spokrewnione?

Farma 3: Amanda to rodzina prowadzącej?

Takich emocji, jak w tej edycji programu Farma 3 nie było jeszcze w żadnym poprzednim sezonie. Widzowie, którzy byli przyzwyczajeni do tego, że oglądając show mogą się zrelaksować, popatrzeć na ładne zwierzątka i odpocząć, w tej edycji są mocno rozczarowani. Podkreślają w swoich komentarzach wielokrotnie, że mają dość oglądania intryg uczestników, chamstwa na ekranie i grania na emocjach. Znaleźli również uczestniczkę, która szczególnie nie przypadła im do gustu. Niemal pod każdym postem na profilu programu Farma 3 można znaleźć wypowiedzi, które sugerują, że Amanda powinna odpaść i widzowie mają jej dość. Pod jej adresem kierują różne, często niemiłe słowa. Nie brakuje też różnych domysłów, jak to możliwe, że uczestniczka nadal nie odpadła z programu. Padły nawet słowa, że jest rodziną prowadzącej. Ile w tym prawdy?

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: co łączy Amandę i Ilonę Krawczyńską?

Od kilku dni na profilu programu Farma 3 pojawiają się różne komentarze, które sugerują, że Amanda i Ilona Krawczyńska, czyli prowadząca program są ze sobą spokrewnione. Wersje są przeróżne. Jedną z nich jest np. to, że Amanda i Ilona są kuzynkami. Ile jest jednak prawdy w takich twierdzeniach? Okazuje się, że tyle, co nic. Wszystko zostało wyjaśnione na profilu Szymona, którego widzowie programu Farma 3 znają doskonale. Ten w żartobliwym filmie ogląda drzewo, po czym wyjaśnia, że żaden z uczestników programu Farma 3 nie jest kuzynem ani Ilony Krawczyńskiej, ani Marceliny Zawadzkiej, ani jego. Po tym wideo można wnioskować, że jedyne powiązania, jakie są między Amandą, a Iloną Krawczyńską, to udział w tym samym programie. Jednej w roli uczestniczki, a drugiej jako prowadzącej. Nowe odcinki programu Farma 3 możecie natomiast śledzić od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.