telewizja

Farma 3: Amanda złamała ważną obietnicę? Widzowie są wściekli

2024-02-12 13:51

Amanda jest ulubienicą produkcji Farma 3 i dlatego ekipa przymyka oko na niektóre sprawy? Takie wnioski wyciągają widzowie po ostatnich odcinkach programu. Wszystko w związku z tym, że Amanda miała do wykonania ważne zdanie, z którego wiele wskazuje na to, że się nie wywiązała. Czy uczestniczka może liczyć na fory produkcji?

Farma 3: Amanda ma taryfę ulgową?

Ta dziewczyna chyba jeszcze trochę w programie Farma 3 z nami pobędzie. Amanda wydaje się niezniszczalna, choć wielu widzów marzy o tym, by w końcu pożegnała się z tym formatem. Dziewczyna podpadła bowiem oglądającym swoimi niezbyt przyjacielskimi zachowaniami względem pozostałych uczestników. Przez co ta edycja programu Farma 3 to głównie ciągłe dramy, knucia, spiskowanie i wszystko, co najgorsze. Dlatego na profilu show nie brakuje opinii, że obecny sezon jest najgorszym ze wszystkich, ponieważ skupia się przede wszystkim na relacjach uczestników, a nie na fajnych i ciekawych zdaniach. Widzowie apelują też o to, by z show Farma 3 w końcu zniknęła Amanda. Na to jednak na razie się nie zanosi. Dlatego oglądający zaczęli doszukiwać się spisku i wyciągać fakty z przeszłości.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Amanda dojdzie do finału?

Do finału programu Farma 3 jeszcze trochę, jednak chyba nikt się nie zdziwi, jeśli dotrze do niego Amanda, która wydaje się niezatapialna. Widzowie zaczęli zastanawiać się, czy produkcja nie traktuje jej ulgowo, wypominając przy tym jedno z zadań. Uczestnicy mieli bowiem do przygotowania specjalną strefę relaksu, za którą odpowiadała Amanda. Finalnie jednak nie wiadomo czy to zadanie zostało wykonane prawidłowo, bo zostało pominięte i nie wyciągnięto żadnych konsekwencji.

No właśnie jeden wielki syf amanda jak byłam farmer K to było zadanie żeby zrobić strefę Relaksu i pytam się gdzie ta strefa Relaksu jest? Że ona nie poniosło żadnych konsekwencji to się po prostu w głowie nie mieści a za wypicie głupie śmietany zaraz nominacje do walki Się tak zastanawiam co jeszcze może się zdarzyć na co pozwolą Amandzie żeby ona po prostu rządziła i robiła co chciała żenujący sezon🙈🙈

A co ze strefą relaksu ??? Dlaczego Farma i Szymon nic nie wspomnieli czy zostało to zaliczone czy nie. Jak można tak traktować WIDZÓW ?? Jesteśmy dobrymi obserwatorami i widzimy że niestety ale pomagacie Amandzie w dojściu do finału 😏😟

Kiedy rozliczycie Amandę ze strefy relaksu?

- czytamy na profilu programu Farma 3. W obecnej sytuacji chyba trudno wyobrazić sobie, by faktycznie doszło do jakichś rozliczeń. Jednak warto śledzić najnowsze odcinki Farmy 3 od poniedziałku do piątku o 20:00, bo może niektórzy obserwatorzy zostaną pozytywnie zaskoczeni.