telewizja

Farma 3: Amanda znowu dała popis bezczelności. Nie potrafiła nawet powiedzieć "przepraszam"

2024-02-06 14:14

Na Farmie 3 znowu zrobiło się gorąco! Ostatnie odcinki przynoszą nam coraz to nowsze dramy i coraz więcej emocji. I wszystko wskazuje na to, że szybko się to nie skończy. Amanda nie daje bowiem za wygraną w walce o najbardziej znienawidzoną przez widzów uczestniczkę programu. O co poszło tym razem?

Farma 3: Amanda chce stać się najgorszą uczestniczką edycji?

Kto ogląda program Farma 3 ten w cyrku się nie śmieje. Popis w wykonaniu niektórych uczestników, który ostatnio oglądamy przechodzi ludzkie pojęcie. Czemu upust w komentarzach dają wyraźnie widzowie. Ci ewidentnie mają już dość tego sezonu, w którym zamiast oglądać fajne zadania związane z gospodarstwem, w zamian dostajemy porcję manipulowania innymi, knucia i sączącego się jadu. Z odcinka na odcinek można odnieść wrażenie, że niektórym coraz bardziej puszczają hamulce, a dość coraz bardziej mają i sami widzowie. Jedną z prowodyrek krzywych akcji zdaniem fanów programu Farma 3 jest Amanda. Miłośnicy reality show spokojnie mogliby ją zestawić z Rochem z ostatniego sezonu Hotelu Paradise. Choć chyba już on był milszy. Ostatnio znów Amanda pokazała co potrafi.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Farma 3: Amanda nie umie przepraszać?

Relacje w ostatnich odcinkach programu Farma 3 między Amandą i Renatą były delikatnie mówiąc napięte. Amanda regularnie niefajnie odnosiła się do Renaty, czemu i ta zresztą nie pozostawała czasami dłużna. Mimo to, to głównie Amanda obrywała od fanów w komentarzach za swoje chamskie odzywki do starszej kobiety. Teraz znów postanowiła dodać do pieca. Renata postanowiła zakopać topór wojenny i przeprosić Amandę za swoje zachowanie i prosić ją o wybaczenie. Jak zareagowała Amanda? W całej swojej łaskawości wybaczała Reni. Jednak z jej ust słowo "przepraszam" oczywiście nie padło. Internauci nie pozostawili tego bez odpowiedzi.

Amanda nie miała nawet odwagi aby przeprosić, najwidoczniej dalej uważa że NIC nie zrobiła XD Renia, brawo 👏🏼

To chyba Amanda powinna przeprosić a nie Renia. Roszczeniowa baba

Amanda nie zna słowa przepraszam.Kto nie potrafi innych szanować sam nie będzie szanowany.

- czytamy w komentarzach na profilu programu Farma 3.

Czy spór faktycznie zostanie zażegnany? O tym dowiemy się w nowych odcinkach show, które można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.