telewizja

Farma 3: dwóch zwycięzców w programie! Tego nikt się nie spodziewał

2024-02-29 13:30

Czy program Farma 3 może nas zaskoczyć jeszcze bardziej niż by się wydawało i to na ostatniej prostej przed finałem? Okazuje się, że tak! Podczas finałowego odcinka Farma 3 poznamy bowiem nie jednego, a być może nawet dwóch zwycięzców! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. A finał już jutro!

Farma 3: zwycięzca nie jeden, a dwóch?

Ostatnie tygodnie były dla wielu osób prawdziwym roller coasterem emocji. A wszystko dlatego, że w Farma 3 każdy odcinek zaskakiwał nas czymś nowym. Obserwowaliśmy dramy, rozpadanie się sojuszy, manipulacje - jednym słowem - działo się. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że przez kilka tygodni Amanda była krytykowana za swoje zachowanie w Farma 3, a teraz zyskuje coraz więcej pozytywnych opinii. Maciek, który wyrastał z kolei na stratega roku, teraz jest krytykowany przez widzów Farma 3. I okazuje się, że na tym jeszcze nie koniec. Ten sezon nie zakończy się bowiem wyłącznie jedną wygraną, a dwoma. Po czwartkowym odcinku na profilu programu Farma 3 pojawi się specjalne głosowanie, w którym będziemy mogli wybrać dodatkowego zwycięzcę. Co wygra i jakie są zasady?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: ulubiony farmer

Spodziewaj się niespodziewanego - tak powinno brzmieć hasło Farma 3. Ta edycja co chwilę zaskakuje nas bowiem czymś nowym. W finałowym odcinku programu poznamy zwycięzców w dwóch kategoriach. Pierwszym będzie oczywiście osoba, która wygra całą Farma 3 w wyniku rywalizacji w programie i na podstawie głosów widzów. Poznamy jednak również drugiego zwycięzcę - ulubieńca internautów. Po czwartkowym odcinku na profilach programu widzowie będą mogli oddać głos na swojego ulubionego uczestnika Farma 3 w ramach plebiscytu "Kłos Internautów". Do wyboru będą wszyscy uczestnicy trzeciej edycji. A samo głosowanie potrwa do 1 marca do 15:00. Zwycięzca dostanie uznanie widzów oraz amulet, który już zawsze będzie przypominał jednemu z farmerów, że właśnie on był ulubieńcem internautów. W finałowym odcinku poznamy też oczywiście głównego zwycięzcę Farma 3, który zgarnie 100 tysięcy złotych i złote widły. Czy będzie to ta sama osoba, którą pokochali internauci? Dowiemy się niebawem. Początek finałowego odcinka w piątek, o 20:00 w Polsacie.