telewizja

Farma 3: Margo wygra program?! Te słowa dają do myślenia

2024-02-28 14:26

To już ostatnie chwile z programem Farma 3. Ten wielkimi krokami zbliża się do finału. Po wielu tygodniach obserwowania uczestników, którzy wykonują zadania, ale i knują i zawierają sojusze - w końcu dowiemy się, kto zwycięży w show. Choć nadal nie znamy jeszcze finałowej trójki, to wiele wskazuje na to, że może to być Margo.

Farma 3: finał coraz bliżej

Na ten dzień fani programu Farma 3 czekają, zagryzając palce ze stresu. Wielkimi krokami zbliżamy się bowiem do finału programu Farma 3. To wtedy dowiemy się, który z uczestników będzie mógł cieszyć się z wygrania niezłej kasy i złotych wideł. Choć ta edycja nie tylko ze względu na ten fakt wzbudzała u widzów ogromne emocje. Ci bowiem podczas oglądania Farma 3 śmiali się, irytowali, a nawet denerwowali. Program zapewnił nam bowiem prawdziwy roller coaster emocji. Przez długi czas oglądający skarżyli się na to, że w Farma 3 jest zbyt mało zadań ze zwierzętami, a za dużo dram, knucia i spiskowania przeciwko sobie. To powoli dobiega końca i wiele osób zastanawia się, jak po takiej edycji wybrać zwycięzcę. Z pewnością nie będzie to łatwa decyzja. Jednak oglądający mają już swoją faworytkę.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: Margo zwycięży?

Widzowie od kilku tygodni mieli w programie Farma 3 upatrzonych faworytów do zwycięstwa. Jedną z takich osób był np. Seweryn. Ten ku rozpaczy widzów odpadł już jednak kilka dni temu. Pozytywnie oglądający Farma 3 wypowiadali się też o Marcinie. Nie szczędzili mu miłych słów komentarzach i uważali, że ma szansę na wygraną. Jednak i on musiał ostatnio opuścić Farma 3. Kto zostaje w tej sytuacji? Po ostatnim odcinku widzowie najchętniej w finałowej trójce zobaczyliby Margo, Renię i Angelikę. A do zwycięstwa w show typują Margo.

Najbardziej na finał zasługuje Margo! Weteranka pojedynków!

Jestem sercem za Margaret lub Renią

Moim faworytem był Marcin.. ale w obecnej sytuacji trzymam kciuki za @margaretwchorwacji_farma_3 Świetna babka! 😍

- czytamy w komentarzach na profilu Farma 3.

Czy Margo faktycznie wygra program? A może odpadnie z niego na ostatniej prostej, jak Marcin? Tego dowiemy się z najnowszych odcinków Farma 3. Te do piątku są emitowane o 20:00 w Polsacie.