telewizja

Farma 3: Marta przebije swoją bezczelnością Amandę? Widzowie nie mają złudzeń

2024-02-06 0:04

Program Farma 3 od początku tego sezonu wzbudza u widzów ogromne emocje. Wszystko w związku z uczestnikami, którzy w tej edycji zamiast skupiać się na dobrej zabawie, wolą knuć, obrażać się wzajemnie i obgadywać. Najpierw obrywała za to Amanda. Teraz widzowie wzięli z kolei na swój celownik Martę. Nie bez powodu.

Farma 3: Amanda już nie jest najgorsza?

Takiego obrotu spraw w programie Farma 3 chyba nikt się nie spodziewał. W ostatnich tygodniach w komentarzach na profilu programu mogliśmy przeczytać liczne narzekania na uczestników, a najmocniej obrywało się Amandzie. Wszystko dlatego, że uczestniczka nie potrafiła hamować swoich emocji i chamsko odnosiła się do pozostałych. Jakby tego było mało, skupiała się głównie na knuciu i na tym, co robić, żeby dojść w programie, jak najdalej. To wyraźnie nie spodobało się widzom, którzy w związku z takim postępowaniem negatywnie ocenili cały sezon. Zarzucili bowiem produkcji programu Farma 3, że ta zamiast pokazywać fajne i ciekawe zadania związane z farmą, skupia się przede wszystkim na dramach uczestników. Teraz na froncie komentarzy nastąpiła jednak pewna zmiana. Choć widzowie nadal są rozczarowani tą edycją, to teraz to już nie Amanda jest postrzegana najgorzej w programie Farma 3.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Farma 3: Marta pod ostrzałem widzów

Kto brał udział w reality show, ten w cyrku się nie śmieje. Nie od dziś wiadomo, że w tego typu programach niemal zawsze znajdzie się jakiś czarny koń. W tej edycji programu Farma 3 początkowo wydawało się, że będzie nim Amanda. Jednak wraz z emisją kolejnych odcinków, wydaje się, że widzom coraz bardziej podpada Marta. Ta bardzo mocno zaczęła się bowiem trzymać z Amandą i zdaniem widzów nawet zaczyna bić ją na głowę, jeśli chodzi o bezczelne zachowania. Na profilu programu Farma 3 nietrudno znaleźć negatywne opinie na jej temat.

Wszytko było pięknie tylko zachowanie Marty jest bezczelne Amanda dwa pamiętaj karma wraca😂😂😂😂😂😂

Coraz bardziej wydaję mi się że Marta jest jeszcze gorsza od Amandy

Marta powoli pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Nie mogła się powstrzymać żeby nie napisać o cebuli. Gorsza od Amandy. Chyba że one rywalizują o tytuł Dzbana farmy

- czytamy na profilu programu.

Czy Marta w końcu się doigra i wyleci z Farmy? O tym można przekonać się oglądając nowe odcinki Farmy. Te emitowane są od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.