Farma 3: Młoda musiała zmierzyć się z krytyką widzów. Na nowym filmie jest nie do poznania!

i

Autor: materiały prasowe Farma 3: Młoda musiała zmierzyć się z krytyką widzów. Na nowym filmie jest nie do poznania!

telewizja

Farma 3: Młoda musiała zmierzyć się z krytyką widzów. Na nowym filmie jest nie do poznania!

2024-02-21 14:32

Pamiętacie jeszcze Młodą z drugiego sezonu programu Farma? To ją wielu widzów wskazywało na zwyciężczynię tej edycji formatu. Finalnie Młoda nią jednak nie została i musiała nacieszyć się jedynie półfinałem. Od tamtej pory minęło trochę czasu i Młoda mocno się zmieniła. Jak? To mogliśmy zobaczyć przy okazji Farma 3.

Farma 3: Młoda na live zszokowała widzów

Jeszcze przez kilka dni na ekranach telewizorów możemy oglądać program Farma 3. Ta edycja wzbudza u widzów ogromne emocje i pojawiają się w sieci nawet komentarze o tym, że to najgorszy sezon ze wszystkich, które do tej pory powstały. Winą za to widzowie obarczają produkcję, która montuje odcinki, ale i samych uczestników, którzy zdaniem oglądających są niezwykle toksyczni, gdyż zamiast na dobrej zabawie, skupiają się na knuciu i na tym, jak dotrzeć do finału. Wielu przy okazji wspomina poprzednie sezony programu Farma, które ich zdaniem były lepsze. Chociażby drugi sezon. To właśnie w Farma 2 mogliśmy oglądać "Młodą". Na pewno pamiętacie tę uczestniczkę, bo była bliska tego, by wygrać program. Finalnie się jej to jednak nie udało. Minęło trochę czasu, w życiu Młodej trochę się zmieniło, w tym jej wygląd. Niestety, zdaniem widzów na gorsze.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Farma 3: Młoda mocno się zmieniła

Produkcja programu Farma 3 niezwykle mocno udziela się w sieci na Instagramie programu. Możemy tam oglądać materiały, które nie pojawiły się w telewizji, a także live'y z uczestnikami. Na ostatniej transmisji pojawiła się Annie z Farma 3, ale także Młoda z Farma 2. Dziewczyny pogadały trochę o programie, jednak to nie treść rozmowy najmocniej wpłynęła na widzów. Ci bowiem największą uwagę zwrócili na to, jak wygląda dziś Młoda. Zdaniem komentujących dziewczyna mocno się zmieniła, a niektórzy wręcz jej nie poznali. Internauci nie gryźli się w język.

Matko.😮 przecież to inna osoba gdyby nie komentarze to ja jej nie rozpoznałam .Co ta dziewucha z siebie zrobiła masakra jakaś

Młoda jakby starsza o 10 lat

Brak umiaru w zmianach wyglądu...

- czytamy w komentarzach na profilu programu Farma 3.

Czy Młoda faktycznie przesadziła z metamorfozą? A może to widzowie niepotrzebnie się czepiają? Zobaczcie live poniżej i oceńcie sami. Jeśli z kolei interesują Was losy bohaterów Farma 3, to nowe odcinki można oglądać w Polsacie od poniedziałku do piątku o 20:00.