telewizja

Farma 3: nowy odcinek się nie pojawi! Co się stało?

2024-02-28 13:05

To już pewne! Nowy odcinek programu Farma 3 się nie pojawi. Na kilka dni przed finałem fani show mocno się rozczarowali, ponieważ liczyli na to, że dowiedzą się, który z uczestników odpadnie jako kolejny. Tak się jednak nie stanie. Wszystko dlatego, że nowy odcinek Farma 3 nie doczekał się publikacji.

Farma 3: odcinki online

Program Farma 3 wielkimi krokami zbliża się do finałowego odcinka, który z pewnością przyniesie ogromne emocje. Z dnia na dzień widzowie coraz mocniej zastanawiają się bowiem, kto w tej edycji programu Farma 3 znajdzie się w finale i przede wszystkim, kto zwycięży w show i zgarnie kasę oraz złote widły. Wszystko rozstrzygnie się już w najbliższy piątek. To właśnie wtedy odbędzie się finał Farma 3. Zobaczymy najwytrwalszych uczestników, którzy przebrnęli przez cały sezon i zawalczą o sympatię w głosowaniu widzów. A o tą nie było łatwo, ponieważ w ostatnich tygodniach na ekranie oglądaliśmy przede wszystkim dramy i spiskowanie między uczestnikami. Jedno jest pewne - ktoś program wygra. W grze zostało jest kilka osób. O tym, kto znajdzie się w finałowej trójce Farma 3 dowiemy się niebawem. Zazwyczaj przecieki pojawiały się już dzień przed odcinkiem, ponieważ ten był publikowany w Internecie i wiadomym było, kto odpada. Nie tym razem.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: dlaczego nie ma odcinka w Internecie?

Dla wielu fanów programu Farma 3 odcinki publikowane z wyprzedzeniem w sieci były bardzo fajnym rozwiązaniem. Wcześniej od pozostałych osób można się było bowiem dowiedzieć, kto odpadnie w kolejnym epizodzie Farma 3. To sprawiało, że często sporo szybciej było wiadomo, co wydarzy się w odcinku w telewizji, który emitowany był z jednodniowym opóźnieniem. To się jednak skończyło. Osoby, które liczyły na to, że we wtorkowy wieczór obejrzą nowy odcinek Farma 3 rozczarowały się, ponieważ ten nie został opublikowany. Dlaczego? Wszystko wskazuje na to, że produkcja na ostatniej prostej chce uniknąć spoilerów odnośnie tego, kto znajdzie się w finałowej trójce. To nie spodobało się internautom, którzy mocno skrytykowali tę decyzję w sieci. Ale raczej te głosy zbyt wiele nie zmienią. Nowe odcinki Farma 3 można zatem oglądać w Polsacie o 20:00 do piątku. Wtedy odbędzie się finał programu.