telewizja

Farma 3: program to wielka ustawka pod Amandę? Są mocne poszlaki

2024-02-14 13:36

"Detektywi", którzy na bieżąco śledzą zmagania uczestników w programie Farma 3 znaleźli mocne dowody na to, że show może być ustawką, która jest mocno przygotowana pod Amandę. Te podejrzenia padają zresztą nie pierwszy raz, bo oglądający mają jej zwyczajnie dość. O co poszło tym razem? Czy Amanda ma coś na sumieniu?

Farma 3: Amanda wygra program?

Emocje, emocje, emocje - tak można podsumować ten sezon programu Farma. Problem pojawia się jednak w związku z jednym, ważnym faktem - są to głównie emocje negatywne. W tej edycji możemy bowiem oglądać niemalże ciągłe dramy i spiskowanie przeciwko reszcie, a miłośnicy programu Farma 3 żalą się na to, że za mało można w nim oglądać zwierząt i zadań. Jakby tego było mało - oliwy do ognia dolewa postać Amandy. Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że niektórzy widzowie jawnie jej nienawidzą. Wszystko ma oczywiście związek z tym, że ta uczestniczka nie gryzie się w język i chyba nigdy nie przyznaje do tego, że mogła popełnić jaki błąd. Właśnie dlatego dorobiła się pokaźnego grona wrogów. Choć trzeba też uczciwie przyznać, że ma i trochę fanów. Czy to właśnie Amanda zwycięży show Farma 3?

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Amanda traktowana ulgowo?

Patrząc na ostatnie odcinki programu Farma 3 to Amanda raczej szybko nie zniknie z ekranów, choć właśnie tego oczekiwaliby od produkcji widzowie. Ci nie kryją, że mają dość oglądania na ekranie Amandy i jej ciągłego, złego traktowania uczestników, a także tego, że jest mocno fałszywa. Mimo to Amanda prześlizguje się z odcinka do odcinka i wydaje się, że nikt nie może jej zagrozić. Czy to dlatego, że jest takim dobrym strategiem czy może liczyć na fory produkcji? Widzowie mają swoje zdanie na ten temat, którym podzielili się na profilu programu.

Jutrzejszy odcinek jest stuprocentowym dowodem na to, że program jest ustawiony pod amande. Żałuję, że dałam się namówić na jego obejrzenie. Produkcja zrobiła wszystko, żeby na siłę ją przepchać. Najmocniej na świecie współczuję Farmerom tej edycji, że musieli się z nią męczyć. Psychika zryta do końca życia przez jedną zawistną socjopatkę, której nikt nie potrafił wychować na przyzwoitego człowieka.

ja też obejrzałam i muszę wziąć coś na uspokojenie 😂 to co ona zaprezentowała w tym odcinku... Przeszła samą siebie, no psychopatka 🙈 ciekawe co po dniu spędzonym z Amanda myśli Zima i Rafał...

zdecydowanie powinnismy zbojkotowac te edycje

- napisali komentujący na profilu Farma 3.

Czy Amanda dotrze do finału tej edycji albo co gorsza (dla niektórych) zwycięży program? Tego dowiecie się oglądając show Farma 3 od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.